Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2019/20

időpont:

2019. 08. 04. vasárnap, 17:30

csapatok:

Szeged

x

Budafok

hátralévő idő:

Mi várható a Szeged-GA hetedik NB II-es idényében (2019-20)?!

Előttünk a kaposvári példa: újoncként is feljutás az NB I-be!
A 20-as NB II élcsoportjában végzünk!
Csak a középmezőny, semmi más!
Legalább a 17. hely, így sikerül a bentmaradás!
Az utolsók közt végzünk, harmadszor zuhan ki a Kapics-alakulat..
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2015. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu ...Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.Szombathelyi Haladás00000000
02.Békéscsaba00000000
03.BFC Siófok00000000
04.Budafoki MTE00000000
05.Budaörs00000000
06.Dorogi FC00000000
07.Tiszakécskei LC00000000
08.FC Ajka00000000
09.Vasas FC00000000
10.Balmazújváros00000000
11.Csákvár00000000
12.Vác FC00000000
13.Szolnoki MÁV00000000
14.Gyirmót FC Győr00000000
15.Kazincbarcika00000000
16.MTK Budapest00000000
17.Nyíregyháza00000000
18.Soroksár SC00000000
19. Szeged 0000000 0
20.ETO FC Győr00000000


Merkantil Bank NB II 2019/20

forduló

dátum

#

csapatok

19.2019.12.01.vasárnap17:00Ajka - Békéscsaba
19.2019.12.01.vasárnap17:00MTK Budapest - Szolnok
19.2019.12.01.vasárnap17:00Vasas - Budaörs
19.2019.12.01.vasárnap13:00Balmazújváros - Gyirmót FC Győr
19.2019.12.01.vasárnap13:00Budafok - Siófok
19.2019.12.01.vasárnap13:00Vác - Szeged
19.2019.12.01.vasárnap13:00Nyíregyháza - Csákvár
19.2019.12.01.vasárnap13:00Kazincbarcika - Dorog
19.2019.12.01.vasárnap13:00Tiszakécske - Soroksár
19.2019.12.01.vasárnap13:00ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás
18.2019.11.24.vasárnap17:00Csákvár - Vasas
18.2019.11.24.vasárnap17:00Szeged - MTK Budapest
18.2019.11.24.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Budafok
18.2019.11.24.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Balmazújváros
18.2019.11.24.vasárnap13:00Békéscsaba - ETO FC Győr
18.2019.11.24.vasárnap13:00Soroksár - Ajka
18.2019.11.24.vasárnap13:00Dorog - Tiszakécske
18.2019.11.24.vasárnap13:00Budaörs - Kazincbarcika
18.2019.11.24.vasárnap13:00Szolnok - Nyíregyháza
18.2019.11.24.vasárnap13:00Siófok - Vác
17.2019.11.10.vasárnap17:00Ajka - Dorog
17.2019.11.10.vasárnap17:00Budafok - Szombathelyi Haladás
17.2019.11.10.vasárnap17:00MTK Budapest - Siófok
17.2019.11.10.vasárnap17:00Vasas - Szolnok
17.2019.11.10.vasárnap17:00ETO FC Győr - Balmazújváros
17.2019.11.10.vasárnap13:30Békéscsaba - Soroksár
17.2019.11.10.vasárnap13:30Vác - Gyirmót FC Győr
17.2019.11.10.vasárnap13:30Nyíregyháza - Szeged
17.2019.11.10.vasárnap13:30Kazincbarcika - Csákvár
17.2019.11.10.vasárnap13:30Tiszakécske - Budaörs
16.2019.11.06.szerda19:00Csákvár - Tiszakécske
16.2019.11.06.szerda19:00Szeged - Vasas
16.2019.11.06.szerda19:00Gyirmót FC Győr - MTK Budapest
16.2019.11.06.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Vác
16.2019.11.06.szerda19:00Balmazújváros - Budafok
16.2019.11.06.szerda13:30Soroksár - ETO FC Győr
16.2019.11.06.szerda13:30Dorog - Békéscsaba
16.2019.11.06.szerda13:30Budaörs - Ajka
16.2019.11.06.szerda13:30Szolnok - Kazincbarcika
16.2019.11.06.szerda13:30Siófok - Nyíregyháza
15.2019.11.03.vasárnap17:00Ajka - Csákvár
15.2019.11.03.vasárnap17:00MTK Budapest - Szombathelyi Haladás
15.2019.11.03.vasárnap17:00Nyíregyháza - Gyirmót FC Győr
15.2019.11.03.vasárnap17:00Vasas - Siófok
15.2019.11.03.vasárnap17:00ETO FC Győr - Budafok
15.2019.11.03.vasárnap13:30Békéscsaba - Budaörs
15.2019.11.03.vasárnap13:30Soroksár - Dorog
15.2019.11.03.vasárnap13:30Vác - Balmazújváros
15.2019.11.03.vasárnap13:30Kazincbarcika - Szeged
15.2019.11.03.vasárnap13:30Tiszakécske - Szolnok
14.2019.10.27.vasárnap17:00Csákvár - Békéscsaba
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szolnok - Ajka
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szeged - Tiszakécske
14.2019.10.27.vasárnap17:00Siófok - Kazincbarcika
14.2019.10.27.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Vasas
14.2019.10.27.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Nyíregyháza
14.2019.10.27.vasárnap17:00Budafok - Vác
14.2019.10.27.vasárnap13:30Dorog - ETO FC Győr
14.2019.10.27.vasárnap13:30Budaörs - Soroksár
14.2019.10.27.vasárnap13:30Balmazújváros - MTK Budapest
13.2019.10.20.vasárnap17:00Ajka - Szeged
13.2019.10.20.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnok
13.2019.10.20.vasárnap17:00MTK Budapest - Budafok
13.2019.10.20.vasárnap17:00Vasas - Szombathelyi Haladás
13.2019.10.20.vasárnap17:00ETO FC Győr - Vác
13.2019.10.20.vasárnap14:30Soroksár - Csákvár
13.2019.10.20.vasárnap14:30Dorog - Budaörs
13.2019.10.20.vasárnap14:30Nyíregyháza - Balmazújváros
13.2019.10.20.vasárnap14:30Kazincbarcika - Gyirmót FC Győr
13.2019.10.20.vasárnap14:30Tiszakécske - Siófok
12.2019.10.06.vasárnap17:00Csákvár - Dorog
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szolnok - Soroksár
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szeged - Békéscsaba
12.2019.10.06.vasárnap17:00Siófok - Ajka
12.2019.10.06.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Tiszakécske
12.2019.10.06.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Kazincbarcika
12.2019.10.06.vasárnap17:00Budafok - Nyíregyháza
12.2019.10.06.vasárnap15:00Budaörs - ETO FC Győr
12.2019.10.06.vasárnap15:00Balmazújváros - Vasas
12.2019.10.06.vasárnap15:00Vác - MTK Budapest
11.2019.10.02.szerda19:00Ajka - Gyirmót FC Győr
11.2019.10.02.szerda19:00Békéscsaba - Siófok
11.2019.10.02.szerda19:00Nyíregyháza - Vác
11.2019.10.02.szerda19:00Vasas - Budafok
11.2019.10.02.szerda19:00ETO FC Győr - MTK Budapest
11.2019.10.02.szerda15:00Soroksár - Szeged
11.2019.10.02.szerda15:00Dorog - Szolnok
11.2019.10.02.szerda15:00Budaörs - Csákvár
11.2019.10.02.szerda15:00Kazincbarcika - Balmazújváros
11.2019.10.02.szerda15:00Tiszakécske - Szombathelyi Haladás
10.2019.09.29.vasárnap17:00Csákvár - ETO FC Győr
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szolnok - Budaörs
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szeged - Dorog
10.2019.09.29.vasárnap17:00Siófok - Soroksár
10.2019.09.29.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Békéscsaba
10.2019.09.29.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Ajka
10.2019.09.29.vasárnap17:00Budafok - Kazincbarcika
10.2019.09.29.vasárnap17:00MTK Budapest - Nyíregyháza
10.2019.09.29.vasárnap16:00Balmazújváros - Tiszakécske
10.2019.09.29.vasárnap16:00Vác - Vasas
9.2019.09.18.szerda19:00Csákvár - Szolnok
9.2019.09.18.szerda19:00Vasas - MTK Budapest
9.2019.09.18.szerda19:00ETO FC Győr - Nyíregyháza
9.2019.09.18.szerda16:00Ajka - Balmazújváros
9.2019.09.18.szerda16:00Békéscsaba - Szombathelyi Haladás
9.2019.09.18.szerda16:00Soroksár - Gyirmót FC Győr
9.2019.09.18.szerda16:00Dorog - Siófok
9.2019.09.18.szerda16:00Budaörs - Szeged
9.2019.09.18.szerda16:00Kazincbarcika - Vác
9.2019.09.18.szerda16:00Tiszakécske - Budafok
8.2019.09.15.vasárnap17:00Szolnok - ETO FC Győr
8.2019.09.15.vasárnap17:00Szeged - Csákvár
8.2019.09.15.vasárnap17:00Siófok - Budaörs
8.2019.09.15.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Dorog
8.2019.09.15.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Soroksár
8.2019.09.15.vasárnap17:00Budafok - Ajka
8.2019.09.15.vasárnap17:00MTK Budapest - Kazincbarcika
8.2019.09.15.vasárnap17:00Nyíregyháza - Vasas
8.2019.09.15.vasárnap16:30Balmazújváros - Békéscsaba
8.2019.09.15.vasárnap16:30Vác - Tiszakécske
7.2019.09.01.vasárnap17:00Ajka - Vác
7.2019.09.01.vasárnap17:00Békéscsaba - Budafok
7.2019.09.01.vasárnap17:00Csákvár - Siófok
7.2019.09.01.vasárnap17:00Szolnok - Szeged
7.2019.09.01.vasárnap17:00ETO FC Győr - Vasas
7.2019.09.01.vasárnap16:30Soroksár - Balmazújváros
7.2019.09.01.vasárnap16:30Dorog - Szombathelyi Haladás
7.2019.09.01.vasárnap16:30Budaörs - Gyirmót FC Győr
7.2019.09.01.vasárnap16:30Kazincbarcika - Nyíregyháza
7.2019.09.01.vasárnap16:30Tiszakécske - MTK Budapest
6.2019.08.28.szerda19:00Siófok - Szolnok
6.2019.08.28.szerda19:00Gyirmót FC Győr - Csákvár
6.2019.08.28.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Budaörs
6.2019.08.28.szerda19:00Budafok - Soroksár
6.2019.08.28.szerda19:00MTK Budapest - Ajka
6.2019.08.28.szerda19:00Vasas - Kazincbarcika
6.2019.08.28.szerda17:30Szeged - ETO FC Győr
6.2019.08.28.szerda17:30Balmazújváros - Dorog
6.2019.08.28.szerda17:30Vác - Békéscsaba
6.2019.08.28.szerda17:30Nyíregyháza - Tiszakécske
5.2019.08.25.vasárnap19:00Ajka - Nyíregyháza
5.2019.08.25.vasárnap19:00Békéscsaba - MTK Budapest
5.2019.08.25.vasárnap19:00Csákvár - Szombathelyi Haladás
5.2019.08.25.vasárnap19:00Szolnok - Gyirmót FC Győr
5.2019.08.25.vasárnap19:00ETO FC Győr - Kazincbarcika
5.2019.08.25.vasárnap17:30Soroksár - Vác
5.2019.08.25.vasárnap17:30Dorog - Budafok
5.2019.08.25.vasárnap17:30Budaörs - Balmazújváros
5.2019.08.25.vasárnap17:30Szeged - Siófok
5.2019.08.25.vasárnap17:30Tiszakécske - Vasas
4.2019.08.18.vasárnap19:00Siófok - ETO FC Győr
4.2019.08.18.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Szeged
4.2019.08.18.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - Szolnok
4.2019.08.18.vasárnap19:00Budafok - Budaörs
4.2019.08.18.vasárnap19:00MTK Budapest - Soroksár
4.2019.08.18.vasárnap19:00Vasas - Ajka
4.2019.08.18.vasárnap17:30Balmazújváros - Csákvár
4.2019.08.18.vasárnap17:30Vác - Dorog
4.2019.08.18.vasárnap17:30Nyíregyháza - Békéscsaba
4.2019.08.18.vasárnap17:30Kazincbarcika - Tiszakécske
3.2019.08.11.vasárnap19:00Ajka - Kazincbarcika
3.2019.08.11.vasárnap19:00Békéscsaba - Vasas
3.2019.08.11.vasárnap19:00Csákvár - Budafok
3.2019.08.11.vasárnap19:00Szolnok - Balmazújváros
3.2019.08.11.vasárnap19:00Siófok - Gyirmót FC Győr
3.2019.08.11.vasárnap19:00ETO FC Győr - Tiszakécske
3.2019.08.11.vasárnap17:30Soroksár - Nyíregyháza
3.2019.08.11.vasárnap17:30Dorog - MTK Budapest
3.2019.08.11.vasárnap17:30Budaörs - Vác
3.2019.08.11.vasárnap17:30Szeged - Szombathelyi Haladás
2.2019.08.07.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Siófok
2.2019.08.07.szerda19:00Budafok - Szolnok
2.2019.08.07.szerda19:00MTK Budapest - Budaörs
2.2019.08.07.szerda19:00Vasas - Soroksár
2.2019.08.07.szerda19:00ETO FC Győr - Gyirmót FC Győr
2.2019.08.07.szerda17:30Balmazújváros - Szeged
2.2019.08.07.szerda17:30Vác - Csákvár
2.2019.08.07.szerda17:30Nyíregyháza - Dorog
2.2019.08.07.szerda17:30Kazincbarcika - Békéscsaba
2.2019.08.07.szerda17:30Tiszakécske - Ajka
1.2019.08.04.vasárnap19:00Ajka - ETO FC Győr
1.2019.08.04.vasárnap19:00Békéscsaba - Tiszakécske
1.2019.08.04.vasárnap19:00Csákvár - MTK Budapest
1.2019.08.04.vasárnap19:00Szolnok - Vác
1.2019.08.04.vasárnap19:00Siófok - Balmazújváros
1.2019.08.04.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Haladás
1.2019.08.04.vasárnap17:30Soroksár - Kazincbarcika
1.2019.08.04.vasárnap17:30Dorog - Vasas
1.2019.08.04.vasárnap17:30Budaörs - Nyíregyháza
1.2019.08.04.vasárnap17:30Szeged - Budafok

Magyar Kupa 2018/19

forduló

dátum

#

csapatok

6.2018.09.22.szombat15:00Szeged-Grosics Akadémia - BFC Siófok

NB III Közép csoport 2018/19

forduló

dátum

#

csapatok

30.2019.06.02.vasárnap17:30Paks II - Taksony
30.2019.06.02.vasárnap17:30Dabas - Szentlőrinc
30.2019.06.02.vasárnap17:30Iváncsa - SZEOL
30.2019.06.02.vasárnap17:30Kecskeméti TE - Rákosmente KSK
30.2019.06.02.vasárnap17:30Hódmezővásárhely - Szekszárd
30.2019.06.02.vasárnap17:30Kozármisleny - Pécs
30.2019.06.02.vasárnap17:30Dunaújváros - Makó
30.2019.06.02.vasárnap17:30Szeged - Bp. Honvéd II
29.2019.05.26.vasárnap17:30SZEOL - Szeged
29.2019.05.26.vasárnap17:30Bp. Honvéd II - Dunaújváros
29.2019.05.26.vasárnap17:30Szentlőrinc - Iváncsa
29.2019.05.26.vasárnap17:30Makó - Kozármisleny
29.2019.05.26.vasárnap17:30Pécs - Hódmezővásárhely
29.2019.05.26.vasárnap17:30Szekszárd - Kecskeméti TE
29.2019.05.26.vasárnap17:30Rákosmente KSK - Paks II
29.2019.05.26.vasárnap17:30Taksony - Dabas
28.2019.05.19.vasárnap19:00Dunaújváros - SZEOL
28.2019.05.19.vasárnap17:30Dabas - Rákosmente KSK
28.2019.05.19.vasárnap17:30Paks II - Szekszárd
28.2019.05.19.vasárnap17:30Szeged - Iváncsa
28.2019.05.19.vasárnap17:30Kecskeméti TE - Pécs
28.2019.05.19.vasárnap17:30Hódmezővásárhely - Makó
28.2019.05.19.vasárnap17:30Kozármisleny - Bp. Honvéd II
28.2019.05.19.vasárnap17:30Taksony - Szentlőrinc
27.2019.05.12.vasárnap17:00Szentlőrinc - Szeged
27.2019.05.12.vasárnap17:00Iváncsa - Dunaújváros
27.2019.05.12.vasárnap17:00Makó - Kecskeméti TE
27.2019.05.12.vasárnap17:00Pécs - Paks II
27.2019.05.12.vasárnap17:00Szekszárd - Dabas
27.2019.05.12.vasárnap17:00Rákosmente KSK - Taksony
27.2019.05.12.vasárnap17:00SZEOL - Kozármisleny
27.2019.05.12.vasárnap17:00Bp. Honvéd II - Hódmezővásárhely
26.2019.05.05.vasárnap19:00Dunaújváros - Szeged
26.2019.05.05.vasárnap17:00Hódmezővásárhely - SZEOL
26.2019.05.05.vasárnap17:00Kozármisleny - Iváncsa
26.2019.05.05.vasárnap17:00Taksony - Szekszárd
26.2019.05.05.vasárnap17:00Kecskeméti TE - Bp. Honvéd II
26.2019.05.05.vasárnap17:00Rákosmente KSK - Szentlőrinc
26.2019.05.05.vasárnap17:00Dabas - Pécs
26.2019.05.05.vasárnap17:00Paks II - Makó
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szentlőrinc - Dunaújváros
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szeged - Kozármisleny
25.2019.04.28.vasárnap16:30Iváncsa - Hódmezővásárhely
25.2019.04.28.vasárnap16:30Makó - Dabas
25.2019.04.28.vasárnap16:30Pécs - Taksony
25.2019.04.28.vasárnap16:30Szekszárd - Rákosmente KSK
25.2019.04.28.vasárnap16:30SZEOL - Kecskeméti TE
25.2019.04.28.vasárnap16:30Bp. Honvéd II - Paks II
24.2019.04.21.vasárnap16:30Kecskeméti TE - Iváncsa
24.2019.04.21.vasárnap16:30Hódmezővásárhely - Szeged
24.2019.04.21.vasárnap16:30Kozármisleny - Dunaújváros
24.2019.04.21.vasárnap16:30Rákosmente KSK - Pécs
24.2019.04.21.vasárnap16:30Taksony - Makó
24.2019.04.21.vasárnap16:30Szekszárd - Szentlőrinc
24.2019.04.21.vasárnap16:30Paks II - SZEOL
24.2019.04.21.vasárnap16:30Dabas - Bp. Honvéd II
23.2019.04.14.vasárnap18:00Dunaújváros - Hódmezővásárhely
23.2019.04.14.vasárnap16:00Szentlőrinc - Kozármisleny
23.2019.04.14.vasárnap16:00Szeged - Kecskeméti TE
23.2019.04.14.vasárnap16:00Iváncsa - Paks II
23.2019.04.14.vasárnap16:00Makó - Rákosmente KSK
23.2019.04.14.vasárnap16:00Pécs - Szekszárd
23.2019.04.14.vasárnap16:00SZEOL - Dabas
23.2019.04.14.vasárnap16:00Bp. Honvéd II - Taksony
22.2019.04.07.vasárnap16:00Taksony - SZEOL
22.2019.04.07.vasárnap16:00Kecskeméti TE - Dunaújváros
22.2019.04.07.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Kozármisleny
22.2019.04.07.vasárnap16:00Szekszárd - Makó
22.2019.04.07.vasárnap16:00Rákosmente KSK - Bp. Honvéd II
22.2019.04.07.vasárnap16:00Pécs - Szentlőrinc
22.2019.04.07.vasárnap16:00Dabas - Iváncsa
22.2019.04.07.vasárnap16:00Paks II - Szeged
21.2019.03.31.vasárnap17:00Dunaújváros - Paks II
21.2019.03.31.vasárnap15:30Szentlőrinc - Hódmezővásárhely
21.2019.03.31.vasárnap15:30Kozármisleny - Kecskeméti TE
21.2019.03.31.vasárnap15:30Szeged - Dabas
21.2019.03.31.vasárnap15:30Iváncsa - Taksony
21.2019.03.31.vasárnap15:30Makó - Pécs
21.2019.03.31.vasárnap15:30SZEOL - Rákosmente KSK
21.2019.03.31.vasárnap15:30Bp. Honvéd II - Szekszárd
20.2019.03.23.szombat15:00Szekszárd - SZEOL
20.2019.03.23.szombat15:00Rákosmente KSK - Iváncsa
20.2019.03.23.szombat15:00Taksony - Szeged
20.2019.03.23.szombat15:00Kecskeméti TE - Hódmezővásárhely
20.2019.03.23.szombat15:00Pécs - Bp. Honvéd II
20.2019.03.23.szombat15:00Makó - Szentlőrinc
20.2019.03.23.szombat15:00Dabas - Dunaújváros
20.2019.03.23.szombat15:00Paks II - Kozármisleny
19.2019.03.17.vasárnap17:00Dunaújváros - Taksony
19.2019.03.17.vasárnap15:00Szentlőrinc - Kecskeméti TE
19.2019.03.17.vasárnap15:00Hódmezővásárhely - Paks II
19.2019.03.17.vasárnap15:00Kozármisleny - Dabas
19.2019.03.17.vasárnap15:00Szeged - Rákosmente KSK
19.2019.03.17.vasárnap15:00Iváncsa - Szekszárd
19.2019.03.17.vasárnap15:00SZEOL - Pécs
19.2019.03.17.vasárnap15:00Bp. Honvéd II - Makó
18.2019.03.10.vasárnap14:30Makó - SZEOL
18.2019.03.10.vasárnap14:30Pécs - Iváncsa
18.2019.03.10.vasárnap14:30Szekszárd - Szeged
18.2019.03.10.vasárnap14:30Rákosmente KSK - Dunaújváros
18.2019.03.10.vasárnap14:30Taksony - Kozármisleny
18.2019.03.10.vasárnap14:30Dabas - Hódmezővásárhely
18.2019.03.10.vasárnap14:30Paks II - Kecskeméti TE
18.2019.03.10.vasárnap14:30Bp. Honvéd II - Szentlőrinc
17.2019.03.03.vasárnap14:30Kecskeméti TE - Dabas
17.2019.03.03.vasárnap14:30Hódmezővásárhely - Taksony
17.2019.03.03.vasárnap14:30Kozármisleny - Rákosmente KSK
17.2019.03.03.vasárnap14:30Dunaújváros - Szekszárd
17.2019.03.03.vasárnap14:30Szeged - Pécs
17.2019.03.03.vasárnap14:30Iváncsa - Makó
17.2019.03.03.vasárnap14:30SZEOL - Bp. Honvéd II
17.2019.03.03.vasárnap14:30Paks II - Szentlőrinc
16.2018.11.25.vasárnap13:00Szentlőrinc - SZEOL
16.2018.11.25.vasárnap13:00Makó - Szeged
16.2018.11.25.vasárnap13:00Pécs - Dunaújváros
16.2018.11.25.vasárnap13:00Szekszárd - Kozármisleny
16.2018.11.25.vasárnap13:00Rákosmente KSK - Hódmezővásárhely
16.2018.11.25.vasárnap13:00Taksony - Kecskeméti TE
16.2018.11.25.vasárnap13:00Bp. Honvéd II - Iváncsa
16.2018.11.25.vasárnap13:00Dabas - Paks II
15.2018.11.17.szombat13:00SZEOL - Iváncsa
15.2018.11.17.szombat13:00Taksony - Paks II
15.2018.11.17.szombat13:00Rákosmente KSK - Kecskeméti TE
15.2018.11.17.szombat13:00Szekszárd - Hódmezővásárhely
15.2018.11.17.szombat13:00Pécs - Kozármisleny
15.2018.11.17.szombat13:00Makó - Dunaújváros
15.2018.11.17.szombat13:00Bp. Honvéd II - Szeged
15.2018.11.17.szombat13:00Szentlőrinc - Dabas
14.2018.11.11.vasárnap16:00Dunaújváros - Bp. Honvéd II
14.2018.11.11.vasárnap13:30Iváncsa - Szentlőrinc
14.2018.11.11.vasárnap13:30Szeged - SZEOL
14.2018.11.11.vasárnap13:30Kozármisleny - Makó
14.2018.11.11.vasárnap13:30Hódmezővásárhely - Pécs
14.2018.11.11.vasárnap13:30Kecskeméti TE - Szekszárd
14.2018.11.11.vasárnap13:30Paks II - Rákosmente KSK
14.2018.11.11.vasárnap13:30Dabas - Taksony
13.2018.11.04.vasárnap13:30Iváncsa - Szeged
13.2018.11.04.vasárnap13:30Rákosmente KSK - Dabas
13.2018.11.04.vasárnap13:30Pécs - Kecskeméti TE
13.2018.11.04.vasárnap13:30Makó - Hódmezővásárhely
13.2018.11.04.vasárnap13:30Szentlőrinc - Taksony
13.2018.11.04.vasárnap13:30SZEOL - Dunaújváros
13.2018.11.04.vasárnap13:30Szekszárd - Paks II
13.2018.11.04.vasárnap13:30Bp. Honvéd II - Kozármisleny
12.2018.10.28.vasárnap18:00Dunaújváros - Iváncsa
12.2018.10.28.vasárnap13:30Szeged - Szentlőrinc
12.2018.10.28.vasárnap13:30Kozármisleny - SZEOL
12.2018.10.28.vasárnap13:30Kecskeméti TE - Makó
12.2018.10.28.vasárnap13:30Taksony - Rákosmente KSK
12.2018.10.28.vasárnap13:30Hódmezővásárhely - Bp. Honvéd II
12.2018.10.28.vasárnap13:30Paks II - Pécs
12.2018.10.28.vasárnap13:30Dabas - Szekszárd
11.2018.10.21.vasárnap14:00Iváncsa - Kozármisleny
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szeged - Dunaújváros
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szekszárd - Taksony
11.2018.10.21.vasárnap14:00Pécs - Dabas
11.2018.10.21.vasárnap14:00Szentlőrinc - Rákosmente KSK
11.2018.10.21.vasárnap14:00SZEOL - Hódmezővásárhely
11.2018.10.21.vasárnap14:00Makó - Paks II
11.2018.10.21.vasárnap14:00Bp. Honvéd II - Kecskeméti TE
10.2018.10.14.vasárnap18:00Dunaújváros - Szentlőrinc
10.2018.10.14.vasárnap14:30Kozármisleny - Szeged
10.2018.10.14.vasárnap14:30Hódmezővásárhely - Iváncsa
10.2018.10.14.vasárnap14:30Kecskeméti TE - SZEOL
10.2018.10.14.vasárnap14:30Taksony - Pécs
10.2018.10.14.vasárnap14:30Rákosmente KSK - Szekszárd
10.2018.10.14.vasárnap14:30Paks II - Bp. Honvéd II
10.2018.10.14.vasárnap14:30Dabas - Makó
9.2018.10.07.vasárnap18:00Dunaújváros - Kozármisleny
9.2018.10.07.vasárnap14:30Iváncsa - Kecskeméti TE
9.2018.10.07.vasárnap14:30Szeged - Hódmezővásárhely
9.2018.10.07.vasárnap14:30Pécs - Rákosmente KSK
9.2018.10.07.vasárnap14:30Makó - Taksony
9.2018.10.07.vasárnap14:30Szentlőrinc - Szekszárd
9.2018.10.07.vasárnap14:30SZEOL - Paks II
9.2018.10.07.vasárnap14:30Bp. Honvéd II - Dabas
8.2018.09.30.vasárnap15:30Kozármisleny - Szentlőrinc
8.2018.09.30.vasárnap15:30Hódmezővásárhely - Dunaújváros
8.2018.09.30.vasárnap15:30Kecskeméti TE - Szeged
8.2018.09.30.vasárnap15:30Rákosmente KSK - Makó
8.2018.09.30.vasárnap15:30Szekszárd - Pécs
8.2018.09.30.vasárnap15:30Paks II - Iváncsa
8.2018.09.30.vasárnap15:30Dabas - SZEOL
8.2018.09.30.vasárnap15:30Taksony - Bp. Honvéd II
7.2018.09.16.vasárnap18:00Dunaújváros - Kecskeméti TE
7.2018.09.16.vasárnap15:30Iváncsa - Dabas
7.2018.09.16.vasárnap15:30Kozármisleny - Hódmezővásárhely
7.2018.09.16.vasárnap15:30Makó - Szekszárd
7.2018.09.16.vasárnap15:30Szentlőrinc - Pécs
7.2018.09.16.vasárnap15:30SZEOL - Taksony
7.2018.09.16.vasárnap15:30Szeged - Paks II
7.2018.09.16.vasárnap15:30Bp. Honvéd II - Rákosmente KSK
6.2018.09.09.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Szentlőrinc
6.2018.09.09.vasárnap16:00Kecskeméti TE - Kozármisleny
6.2018.09.09.vasárnap16:00Paks II - Dunaújváros
6.2018.09.09.vasárnap16:00Dabas - Szeged
6.2018.09.09.vasárnap16:00Taksony - Iváncsa
6.2018.09.09.vasárnap16:00Rákosmente KSK - SZEOL
6.2018.09.09.vasárnap16:00Szekszárd - Bp. Honvéd II
6.2018.09.09.vasárnap16:00Pécs - Makó
5.2018.09.02.vasárnap18:00Dunaújváros - Dabas
5.2018.09.02.vasárnap16:00Iváncsa - Rákosmente KSK
5.2018.09.02.vasárnap16:00Szeged - Taksony
5.2018.09.02.vasárnap16:00Hódmezővásárhely - Kecskeméti TE
5.2018.09.02.vasárnap16:00Szentlőrinc - Makó
5.2018.09.02.vasárnap16:00SZEOL - Szekszárd
5.2018.09.02.vasárnap16:00Kozármisleny - Paks II
5.2018.09.02.vasárnap16:00Bp. Honvéd II - Pécs
4.2018.08.26.vasárnap17:00Paks II - Hódmezővásárhely
4.2018.08.26.vasárnap17:00Dabas - Kozármisleny
4.2018.08.26.vasárnap17:00Makó - Bp. Honvéd II
4.2018.08.25.szombat17:00Kecskeméti TE - Szentlőrinc
4.2018.08.25.szombat17:00Taksony - Dunaújváros
4.2018.08.25.szombat17:00Rákosmente KSK - Szeged
4.2018.08.25.szombat17:00Szekszárd - Iváncsa
4.2018.08.25.szombat17:00Pécs - SZEOL
3.2018.08.19.vasárnap17:00SZEOL - Makó
3.2018.08.19.vasárnap17:00Kecskeméti TE - Paks II
3.2018.08.19.vasárnap17:00Szentlőrinc - Bp. Honvéd II
3.2018.08.18.szombat19:00Dunaújváros - Rákosmente KSK
3.2018.08.18.szombat17:00Iváncsa - Pécs
3.2018.08.18.szombat17:00Szeged - Szekszárd
3.2018.08.18.szombat17:00Kozármisleny - Taksony
3.2018.08.18.szombat17:00Hódmezővásárhely - Dabas
2.2018.08.12.vasárnap17:00Dabas - Kecskeméti TE
2.2018.08.12.vasárnap17:00Bp. Honvéd II - SZEOL
2.2018.08.12.vasárnap17:00Szentlőrinc - Paks II
2.2018.08.11.szombat17:00Taksony - Hódmezővásárhely
2.2018.08.11.szombat17:00Rákosmente KSK - Kozármisleny
2.2018.08.11.szombat17:00Szekszárd - Dunaújváros
2.2018.08.11.szombat17:00Pécs - Szeged
2.2018.08.11.szombat17:00Makó - Iváncsa
1.2018.08.05.vasárnap17:00SZEOL - Szentlőrinc
1.2018.08.05.vasárnap17:00Iváncsa - Bp. Honvéd II
1.2018.08.05.vasárnap17:00Paks II - Dabas
1.2018.08.04.szombat19:00Dunaújváros - Pécs
1.2018.08.04.szombat17:00Szeged - Makó
1.2018.08.04.szombat17:00Kozármisleny - Szekszárd
1.2018.08.04.szombat17:00Hódmezővásárhely - Rákosmente KSK
1.2018.08.04.szombat17:00Kecskeméti TE - Taksony
Összes oldal: 9db, aktuális: 1.
1 | 2 | 3 | Következő | Utolsó