Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2019/20

időpont:

2019. 11. 24. vasárnap, 17:00

csapatok:

Szeged

x

MTK Budapest

hátralévő idő:

Mi várható a Szeged-GA hetedik NB II-es idényében (2019-20)?!

Előttünk a kaposvári példa: újoncként is feljutás az NB I-be!
A 20-as NB II élcsoportjában végzünk!
Csak a középmezőny, semmi más!
Legalább a 17. hely, így sikerül a bentmaradás!
Az utolsók közt végzünk, harmadszor zuhan ki a Kapics-alakulat..
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2015. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu ...Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.MTK Budapest15113140182236
02.Budafoki MTE15101430161431
03.Csákvár1510142622431
04.Gyirmót FC Győr1693423121130
05.BFC Siófok157532617926
06.Dorogi FC157262118323
07.ETO FC Győr156542117423
08.Vasas FC156452722522
09.Kazincbarcika165652120121
10. Szeged 1554621210 19
11.Szolnoki MÁV155461519-419
12.Budaörs155372122-118
13.Békéscsaba155371522-718
14.Nyíregyháza155192328-516
15.FC Ajka154472628-216
16.Soroksár SC154381628-1215
17.Tiszakécskei LC154381429-1515
18.Szombathelyi Haladás163671924-515
19.Vác FC151311830-226
20.Balmazújváros00000000


Merkantil Bank NB II 2016/17

forduló

dátum

#

csapatok

38.2017.06.04.vasárnap18:00Soroksár SC - Szolnoki MÁV
38.2017.06.04.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Vác FC
38.2017.06.04.vasárnap18:00BFC Siófok - Csákvár
38.2017.06.04.vasárnap18:00Nyíregyháza - Cigándi FC
38.2017.06.04.vasárnap18:00Dorogi FC - SZEOL SC
38.2017.06.04.vasárnap18:00Szeged 2011 - Békéscsaba
38.2017.06.04.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Soproni VSE
38.2017.06.04.vasárnap18:00Balmazújváros - Kisvárda
38.2017.06.04.vasárnap18:00Budaörs - Puskás Akadémia
38.2017.06.04.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Kozármisleny
37.2017.05.28.vasárnap18:00Kozármisleny - Soroksár SC
37.2017.05.28.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Budaörs
37.2017.05.28.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Balmazújváros
37.2017.05.28.vasárnap18:00Kisvárda - Ceglédi VSE
37.2017.05.28.vasárnap18:00Soproni VSE - Szeged 2011
37.2017.05.28.vasárnap18:00Békéscsaba - Dorogi FC
37.2017.05.28.vasárnap18:00SZEOL SC - Nyíregyháza
37.2017.05.28.vasárnap18:00Cigándi FC - BFC Siófok
37.2017.05.28.vasárnap18:00Csákvár - Mosonmagyaróvári TE
37.2017.05.28.vasárnap18:00Vác FC - Zalaegerszegi TE
36.2017.05.21.vasárnap18:00Balmazújváros - Szolnoki MÁV
36.2017.05.21.vasárnap18:00Budaörs - Soroksár SC
36.2017.05.21.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Csákvár
36.2017.05.21.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Cigándi FC
36.2017.05.21.vasárnap18:00BFC Siófok - SZEOL SC
36.2017.05.21.vasárnap18:00Nyíregyháza - Békéscsaba
36.2017.05.21.vasárnap18:00Dorogi FC - Soproni VSE
36.2017.05.21.vasárnap18:00Szeged 2011 - Kisvárda
36.2017.05.21.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Puskás Akadémia
36.2017.05.21.vasárnap18:00Vác FC - Kozármisleny
33.2017.05.17.szerda17:30Soroksár SC - Szeged 2011
35.2017.05.14.vasárnap18:00Soproni VSE - Nyíregyháza
35.2017.05.14.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Szeged 2011
35.2017.05.14.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Ceglédi VSE
35.2017.05.14.vasárnap18:00Csákvár - Vác FC
35.2017.05.14.vasárnap17:30Kozármisleny - Budaörs
35.2017.05.14.vasárnap17:30Soroksár SC - Balmazújváros
35.2017.05.14.vasárnap17:30Kisvárda - Dorogi FC
35.2017.05.14.vasárnap17:30Békéscsaba - BFC Siófok
35.2017.05.14.vasárnap17:30Cigándi FC - Zalaegerszegi TE
35.2017.05.14.vasárnap17:30SZEOL SC - Mosonmagyaróvári TE
34.2017.05.07.vasárnap18:00Balmazújváros - Budaörs
34.2017.05.07.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - SZEOL SC
34.2017.05.07.vasárnap18:00BFC Siófok - Soproni VSE
34.2017.05.07.vasárnap18:00Nyíregyháza - Kisvárda
34.2017.05.07.vasárnap18:00Csákvár - Kozármisleny
34.2017.05.07.vasárnap17:30Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
34.2017.05.07.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Soroksár SC
34.2017.05.07.vasárnap17:30Vác FC - Cigándi FC
34.2017.05.07.vasárnap17:30Mosonmagyaróvári TE - Békéscsaba
34.2017.05.07.vasárnap17:30Dorogi FC - Puskás Akadémia
33.2017.05.03.szerda18:00Szolnoki MÁV - Dorogi FC
33.2017.05.03.szerda18:00Puskás Akadémia - Nyíregyháza
33.2017.05.03.szerda18:00Soproni VSE - Mosonmagyaróvári TE
33.2017.05.03.szerda17:30Kozármisleny - Balmazújváros
33.2017.05.03.szerda17:30Budaörs - Ceglédi VSE
33.2017.05.03.szerda17:30Kisvárda - BFC Siófok
33.2017.05.03.szerda17:30Békéscsaba - Zalaegerszegi TE
33.2017.05.03.szerda17:30SZEOL SC - Vác FC
33.2017.05.03.szerda17:30Cigándi FC - Csákvár
32.2017.04.30.vasárnap19:00BFC Siófok - Puskás Akadémia
32.2017.04.30.vasárnap18:00Csákvár - SZEOL SC
32.2017.04.30.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Soproni VSE
32.2017.04.30.vasárnap17:00Nyíregyháza - Szolnoki MÁV
32.2017.04.30.vasárnap17:00Dorogi FC - Soroksár SC
32.2017.04.30.vasárnap17:00Szeged 2011 - Budaörs
32.2017.04.30.vasárnap17:00Ceglédi VSE - Balmazújváros
32.2017.04.30.vasárnap17:00Vác FC - Békéscsaba
32.2017.04.30.vasárnap17:00Mosonmagyaróvári TE - Kisvárda
32.2017.04.30.vasárnap17:00Cigándi FC - Kozármisleny
31.2017.04.23.vasárnap18:00Balmazújváros - Szeged 2011
31.2017.04.23.vasárnap18:00Soproni VSE - Vác FC
31.2017.04.23.vasárnap17:00Kozármisleny - Ceglédi VSE
31.2017.04.23.vasárnap17:00Budaörs - Dorogi FC
31.2017.04.23.vasárnap17:00Soroksár SC - Nyíregyháza
31.2017.04.23.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - BFC Siófok
31.2017.04.23.vasárnap17:00Kisvárda - Zalaegerszegi TE
31.2017.04.23.vasárnap17:00Békéscsaba - Csákvár
31.2017.04.23.vasárnap17:00SZEOL SC - Cigándi FC
31.2017.04.23.vasárnap15:00Puskás Akadémia - Mosonmagyaróvári TE
30.2017.04.16.vasárnap18:00Csákvár - Soproni VSE
30.2017.04.16.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Puskás Akadémia
30.2017.04.16.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Szolnoki MÁV
30.2017.04.16.vasárnap16:30BFC Siófok - Soroksár SC
30.2017.04.16.vasárnap16:30Nyíregyháza - Budaörs
30.2017.04.16.vasárnap16:30Dorogi FC - Balmazújváros
30.2017.04.16.vasárnap16:30Szeged 2011 - Ceglédi VSE
30.2017.04.16.vasárnap16:30Cigándi FC - Békéscsaba
30.2017.04.16.vasárnap16:30SZEOL SC - Kozármisleny
30.2017.04.16.vasárnap13:30Vác FC - Kisvárda
29.2017.04.12.szerda18:00Balmazújváros - Nyíregyháza
29.2017.04.12.szerda18:00Puskás Akadémia - Vác FC
29.2017.04.12.szerda18:00Soproni VSE - Cigándi FC
29.2017.04.12.szerda16:30Kozármisleny - Szeged 2011
29.2017.04.12.szerda16:30Ceglédi VSE - Dorogi FC
29.2017.04.12.szerda16:30Budaörs - BFC Siófok
29.2017.04.12.szerda16:30Soroksár SC - Mosonmagyaróvári TE
29.2017.04.12.szerda16:30Szolnoki MÁV - Zalaegerszegi TE
29.2017.04.12.szerda16:30Kisvárda - Csákvár
29.2017.04.12.szerda16:30Békéscsaba - SZEOL SC
28.2017.04.09.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Soroksár SC
28.2017.04.09.vasárnap18:00Csákvár - Puskás Akadémia
28.2017.04.09.vasárnap16:30Vác FC - Szolnoki MÁV
28.2017.04.09.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Budaörs
28.2017.04.09.vasárnap16:30BFC Siófok - Balmazújváros
28.2017.04.09.vasárnap16:30Nyíregyháza - Ceglédi VSE
28.2017.04.09.vasárnap16:30Dorogi FC - Szeged 2011
28.2017.04.09.vasárnap16:30SZEOL SC - Soproni VSE
28.2017.04.09.vasárnap16:30Cigándi FC - Kisvárda
28.2017.04.09.vasárnap16:30Békéscsaba - Kozármisleny
27.2017.04.02.vasárnap18:00Balmazújváros - Mosonmagyaróvári TE
27.2017.04.02.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Cigándi FC
27.2017.04.02.vasárnap18:00Soproni VSE - Békéscsaba
27.2017.04.02.vasárnap16:30Kozármisleny - Dorogi FC
27.2017.04.02.vasárnap16:30Szeged 2011 - Nyíregyháza
27.2017.04.02.vasárnap16:30Ceglédi VSE - BFC Siófok
27.2017.04.02.vasárnap16:30Budaörs - Zalaegerszegi TE
27.2017.04.02.vasárnap16:30Soroksár SC - Vác FC
27.2017.04.02.vasárnap16:30Szolnoki MÁV - Csákvár
27.2017.04.02.vasárnap16:30Kisvárda - SZEOL SC
21.2017.03.26.vasárnap17:00Balmazújváros - Békéscsaba
22.2017.03.24.péntek14:00Kisvárda - Szolnoki MÁV
26.2017.03.19.vasárnap17:00Csákvár - Soroksár SC
26.2017.03.19.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Balmazújváros
26.2017.03.19.vasárnap17:00Soproni VSE - Kozármisleny
26.2017.03.19.vasárnap15:00Cigándi FC - Szolnoki MÁV
26.2017.03.19.vasárnap15:00Vác FC - Budaörs
26.2017.03.19.vasárnap15:00Mosonmagyaróvári TE - Ceglédi VSE
26.2017.03.19.vasárnap15:00BFC Siófok - Szeged 2011
26.2017.03.19.vasárnap15:00Nyíregyháza - Dorogi FC
26.2017.03.19.vasárnap15:00Békéscsaba - Kisvárda
26.2017.03.19.vasárnap15:00SZEOL SC - Puskás Akadémia
25.2017.03.16.csütörtök17:00Balmazújváros - Vác FC
25.2017.03.16.csütörtök17:00Puskás Akadémia - Békéscsaba
25.2017.03.16.csütörtök15:00Kozármisleny - Nyíregyháza
25.2017.03.16.csütörtök15:00Dorogi FC - BFC Siófok
25.2017.03.16.csütörtök15:00Szeged 2011 - Mosonmagyaróvári TE
25.2017.03.16.csütörtök15:00Ceglédi VSE - Zalaegerszegi TE
25.2017.03.16.csütörtök15:00Budaörs - Csákvár
25.2017.03.16.csütörtök15:00Soroksár SC - Cigándi FC
25.2017.03.16.csütörtök15:00Szolnoki MÁV - SZEOL SC
25.2017.03.16.csütörtök15:00Kisvárda - Soproni VSE
24.2017.03.12.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnoki MÁV
24.2017.03.12.vasárnap17:00Csákvár - Balmazújváros
24.2017.03.12.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Szeged 2011
24.2017.03.12.vasárnap17:00Soproni VSE - Puskás Akadémia
24.2017.03.12.vasárnap14:30SZEOL SC - Soroksár SC
24.2017.03.12.vasárnap14:30Cigándi FC - Budaörs
24.2017.03.12.vasárnap14:30Vác FC - Ceglédi VSE
24.2017.03.12.vasárnap14:30Mosonmagyaróvári TE - Dorogi FC
24.2017.03.12.vasárnap14:30Kisvárda - Kozármisleny
24.2017.03.12.vasárnap12:30BFC Siófok - Nyíregyháza
23.2017.03.05.vasárnap17:00Balmazújváros - Cigándi FC
23.2017.03.05.vasárnap17:00Pusksás Akadémia - Kisvárda
23.2017.03.05.vasárnap14:30Kozármisleny - BFC Siófok
23.2017.03.05.vasárnap14:30Nyíregyháza - Mosonmagyaróvári TE
23.2017.03.05.vasárnap14:30Dorogi FC - Zalaegerszegi TE
23.2017.03.05.vasárnap14:30Szeged 2011 - Vác FC
23.2017.03.05.vasárnap14:30Ceglédi VSE - Csákvár
23.2017.03.05.vasárnap14:30Budaörs - SZEOL SC
23.2017.03.05.vasárnap14:30Soroksár SC - Békéscsaba
23.2017.03.05.vasárnap14:30Szolnoki MÁV - Soproni VSE
22.2017.02.26.vasárnap16:00Soproni VSE - Soroksár SC
22.2017.02.26.vasárnap16:00Békéscsaba - Budaörs
22.2017.02.26.vasárnap16:00Csákvár - Szeged 2011
22.2017.02.26.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Nyíregyháza
22.2017.02.26.vasárnap16:00Pusksás Akadémia - Kozármisleny
22.2017.02.26.vasárnap14:00SZEOL SC - Balmazújváros
22.2017.02.26.vasárnap14:00Cigándi SE - Ceglédi VSE
22.2017.02.26.vasárnap14:00Mosonmagyaróvári TE - BFC Siófok
22.2017.02.25.szombat14:00Vác FC - Dorogi FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Szeged 2011 - Cigándi FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00BFC Siófok - Zalaegerszegi TE
21.2017.02.19.vasárnap14:00Nyíregyháza - Vác FC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Dorogi FC - Csákvár
21.2017.02.19.vasárnap14:00Ceglédi VSE - SZEOL SC
21.2017.02.19.vasárnap14:00Budaörs - Soproni VSE
21.2017.02.19.vasárnap14:00Soroksár SC - Kisvárda
21.2017.02.19.vasárnap14:00Szolnoki MÁV - Puskás Akadémia
21.2017.02.19.vasárnap14:00Mosonmagyaróvári TE - Kozármisleny
20.2016.12.11.vasárnap15:00Kozármisleny - Szolnoki MÁV
20.2016.12.11.vasárnap15:00Soproni VSE - Balmazújváros
20.2016.12.11.vasárnap15:00Csákvár - Nyíregyháza
20.2016.12.11.vasárnap15:00Zalaegerszegi TE - Mosonmagyaróvári TE
20.2016.12.11.vasárnap13:00Kisvárda - Budaörs
20.2016.12.11.vasárnap13:00Békéscsaba - Ceglédi VSE
20.2016.12.11.vasárnap13:00SZEOL SC - Szeged 2011
20.2016.12.11.vasárnap13:00Cigándi FC - Dorogi FC
20.2016.12.11.vasárnap13:00Vác FC - BFC Siófok
20.2016.12.11.vasárnap13:00Puskás Akadémia - Soroksár SC
19.2016.12.04.vasárnap15:00Csákvár - BFC Siófok
19.2016.12.04.vasárnap15:00Békéscsaba - Szeged 2011
19.2016.12.04.vasárnap15:00Soproni VSE - Ceglédi VSE
19.2016.12.04.vasárnap15:00Puskás Akadémia - Budaörs
19.2016.12.04.vasárnap15:00Kozármisleny - Zalaegerszegi TE
19.2016.12.04.vasárnap13:00Szolnoki MÁV - Soroksár SC
19.2016.12.04.vasárnap13:00Vác FC - Mosonmagyaróvári TE
19.2016.12.04.vasárnap13:00Cigándi FC - Nyíregyháza
19.2016.12.04.vasárnap13:00SZEOL SC - Dorogi FC
19.2016.12.04.vasárnap13:00Kisvárda - Balmazújváros
18.2016.11.27.vasárnap16:00Balmazújváros - Puskás Akadémia
18.2016.11.27.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Vác FC
18.2016.11.27.vasárnap13:00Soroksár SC - Kozármisleny
18.2016.11.27.vasárnap13:00Budaörs - Szolnoki MÁV
18.2016.11.27.vasárnap13:00Ceglédi VSE - Kisvárda
18.2016.11.27.vasárnap13:00Szeged 2011 - Soproni VSE
18.2016.11.27.vasárnap13:00Dorogi FC - Békéscsaba
18.2016.11.27.vasárnap13:00Nyíregyháza - SZEOL SC
18.2016.11.27.vasárnap13:00BFC Siófok - Cigándi FC
18.2016.11.27.vasárnap13:00Mosonmagyaróvári TE - Csákvár
17.2016.11.20.vasárnap16:00Csákvár - Zalaegerszegi TE
17.2016.11.20.vasárnap16:00Soproni VSE - Dorogi FC
17.2016.11.20.vasárnap16:00Puskás Akadémia - Ceglédi VSE
17.2016.11.20.vasárnap16:00Kozármisleny - Vác FC
17.2016.11.20.vasárnap15:00Békéscsaba - Nyíregyháza
17.2016.11.20.vasárnap13:00Szolnoki MÁV - Balmazújváros
17.2016.11.20.vasárnap13:00Soroksár SC - Budaörs
17.2016.11.20.vasárnap13:00Cigándi FC - Mosonmagyaróvári TE
17.2016.11.20.vasárnap13:00SZEOL SC - BFC Siófok
17.2016.11.20.vasárnap13:00Kisvárda - Szeged 2011
16.2016.11.12.szombat16:00Balmazújváros - Soroksár SC
16.2016.11.06.vasárnap16:00Zalaegerszegi TE - Cigándi FC
16.2016.11.06.vasárnap13:30Budaörs - Kozármisleny
16.2016.11.06.vasárnap13:30Ceglédi VSE - Szolnoki MÁV
16.2016.11.06.vasárnap13:30Szeged 2011 - Puskás Akadémia
16.2016.11.06.vasárnap13:30Dorogi FC - Kisvárda
16.2016.11.06.vasárnap13:30Nyíregyháza - Soproni VSE
16.2016.11.06.vasárnap13:30BFC Siófok - Békéscsaba
16.2016.11.06.vasárnap13:30Mosonmagyaróvári TE - SZEOL SC
16.2016.11.06.vasárnap13:30Vác FC - Csákvár
15.2016.10.30.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Szeged 2011
15.2016.10.30.vasárnap17:00Békéscsaba - Mosonmagyaróvári TE
15.2016.10.30.vasárnap17:00Soproni VSE - BFC Siófok
15.2016.10.30.vasárnap17:00Puskás Akadémia - Dorogi FC
15.2016.10.30.vasárnap17:00Kozármisleny - Csákvár
15.2016.10.30.vasárnap13:30Soroksár SC - Ceglédi VSE
15.2016.10.30.vasárnap13:30Budaörs - Balmazúváros
15.2016.10.30.vasárnap13:30Cigándi FC - Vác FC
15.2016.10.30.vasárnap13:30SZEOL SC - Zalaegerszegi TE
15.2016.10.30.vasárnap13:30Kisvárda - Nyíregyháza
14.2016.10.22.szombat17:00Balmazújváros - Kozármisleny
14.2016.10.22.szombat17:00Zalaegerszegi TE - Békéscsaba
14.2016.10.22.szombat17:00Csákvár - Cigándi FC
14.2016.10.22.szombat14:30Ceglédi VSE - Budaörs
14.2016.10.22.szombat14:30Szeged 2011 - Soroksár SC
14.2016.10.22.szombat14:30Dorogi FC - Szolnoki MÁV
14.2016.10.22.szombat14:30BFC Siófok - Kisvárda
14.2016.10.22.szombat14:30Mosonmagyaróvári TE - Soproni VSE
14.2016.10.22.szombat14:30Vác FC - SZEOL SC
14.2016.10.22.szombat13:00Nyíregyháza - Puskás Akadémia
13.2016.10.16.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Nyíregyháza
13.2016.10.16.vasárnap17:00Balamzújváros - Ceglédi VSE
13.2016.10.16.vasárnap17:00Soproni VSE - Zalaegerszegi TE
13.2016.10.16.vasárnap17:00Puskás Akadémia - BFC Siófok
13.2016.10.16.vasárnap14:30Soroksár SC - Dorogi FC
13.2016.10.16.vasárnap14:30Budaörs - Szeged 2011
13.2016.10.16.vasárnap14:30SZEOL SC - Csákvár
13.2016.10.16.vasárnap14:30Kisvárda - Mosonmagyaróvári TE
13.2016.10.16.vasárnap14:30Kozármisleny - Cigándi FC
13.2016.10.16.vasárnap13:00TV: M4Békéscsaba - Vác FC
12.2016.10.02.vasárnap17:00Zalaegerszegi TE - Kisvárda
12.2016.10.02.vasárnap17:00Csákvár - Békéscsaba
12.2016.10.02.vasárnap15:00Ceglédi VSE - Kozármisleny
12.2016.10.02.vasárnap15:00Szeged 2011 - Balmazújváros
12.2016.10.02.vasárnap15:00Dorogi FC - Budaörs
12.2016.10.02.vasárnap15:00Nyíregyháza - Soroksár SC
12.2016.10.02.vasárnap15:00BFC Siófok - Szolnoki MÁV
12.2016.10.02.vasárnap15:00Mosonmagyaróvári TE - Puskás Akadémia
12.2016.10.02.vasárnap15:00Vác FC - Soproni VSE
12.2016.10.02.vasárnap15:00Cigándi FC - SZEOL SC
11.2016.09.25.vasárnap18:00Szolnoki MÁV - Mosonmagyaróvári TE
11.2016.09.25.vasárnap18:00Balmazújváros - Dorogi FC
11.2016.09.25.vasárnap18:00Soproni VSE - Csákvár
11.2016.09.25.vasárnap18:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
11.2016.09.25.vasárnap18:00Kozármisleny - SZEOL SC
11.2016.09.25.vasárnap16:00Soroksár SC - BFC Siófok
11.2016.09.25.vasárnap16:00Budaörs - Nyíregyháza
11.2016.09.25.vasárnap16:00Ceglédi VSE - Szeged 2011
11.2016.09.25.vasárnap16:00Békéscsaba - Cigándi FC
11.2016.09.25.vasárnap16:00Kisvárda - Vác FC
10.2016.09.18.vasárnap18:00BFC Siófok - Budaörs
10.2016.09.18.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Szolnoki MÁV
10.2016.09.18.vasárnap18:00Csákvár - Kisvárda
10.2016.09.18.vasárnap16:00Szeged 2011 - Kozármisleny
10.2016.09.18.vasárnap16:00Dorogi FC - Ceglédi VSE
10.2016.09.18.vasárnap16:00Nyíregyháza - Balmazújváros
10.2016.09.18.vasárnap16:00Mosonmagyaróvári TE - Soroksár SC
10.2016.09.18.vasárnap16:00Vác FC - Puskás Akadémia
10.2016.09.18.vasárnap16:00Cigándi FC - Soproni VSE
10.2016.09.18.vasárnap16:00SZEOL SC - Békéscsaba
9.2016.09.14.szerda18:00Szolnoki MÁV - Vác FC
9.2016.09.14.szerda18:00Balamzújváros - BFC Siófok
9.2016.09.14.szerda18:00Soproni VSE - SZEOL SC
9.2016.09.14.szerda18:00Puskás Akadémia - Csákvár
9.2016.09.14.szerda18:00Kozármisleny - Békéscsaba
9.2016.09.14.szerda16:30Soroksár SC - Zalaegerszegi TE
9.2016.09.14.szerda16:30Budaörs - Mosonmagyaróvári TE
9.2016.09.14.szerda16:30Ceglédi VSE - Nyíregyháza
9.2016.09.14.szerda16:30Szeged 2011 - Dorogi FC
9.2016.09.14.szerda16:30Kisvárda - Cigándi FC
8.2016.09.11.vasárnap18:00BFC Siófok - Ceglédi VSE
8.2016.09.11.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - Budaörs
8.2016.09.11.vasárnap16:45TV: M4Csákvár - Szolnoki MÁV
8.2016.09.11.vasárnap16:30Dorogi FC - Kozármisleny
8.2016.09.11.vasárnap16:30Nyíregyháza - Szeged 2011
8.2016.09.11.vasárnap16:30Mosonmagyaróvári TE - Balmazújváros
8.2016.09.11.vasárnap16:30Vác FC - Soroksár SC
8.2016.09.11.vasárnap16:30Cigándi FC - Puskás Akadémia
8.2016.09.11.vasárnap16:30SZEOL SC - Kisvárda
8.2016.09.11.vasárnap16:30Békéscsaba - Soproni VSE
7.2016.08.28.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Cigándi FC
7.2016.08.28.vasárnap19:00Balmazújváros - Zalaegerszegi TE
7.2016.08.28.vasárnap19:00Puskás Akadémia - SZEOL SC
7.2016.08.28.vasárnap19:00Kozármisleny - Soproni VSE
7.2016.08.28.vasárnap17:30Soroksár SC - Csákvár
7.2016.08.28.vasárnap17:30Budaörs - Vác FC
7.2016.08.28.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Mosonmagyaróvári TE
7.2016.08.28.vasárnap17:30Szeged 2011 - BFC Siófok
7.2016.08.28.vasárnap17:30Dorogi FC - Nyíregyháza
7.2016.08.28.vasárnap17:30Kisvárda - Békéscsaba
6.2016.08.24.szerda19:00BFC Siófok - Dorogi FC
6.2016.08.24.szerda19:00Zalaegerszegi TE - Ceglédi VSE
6.2016.08.24.szerda19:00Csákvár - Budaörs
6.2016.08.24.szerda19:00Soproni VSE - Kisvárda
6.2016.08.24.szerda17:30Nyíregyháza - Kozármisleny
6.2016.08.24.szerda17:30Mosonmagyaróvári TE - Szeged 2011
6.2016.08.24.szerda17:30Vác FC - Balmazújváros
6.2016.08.24.szerda17:30Cigándi FC - Soroksár SC
6.2016.08.24.szerda17:30SZEOL SC - Szolnoki MÁV
6.2016.08.24.szerda16:00Békéscsaba - Puskás Akadémia
5.2016.08.21.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Békéscsaba
5.2016.08.21.vasárnap19:00Balmazújváros - Csákvár
5.2016.08.21.vasárnap19:00Kozármisleny - Kisvárda
5.2016.08.21.vasárnap17:30Soroksár SC - SZEOL SC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Budaörs - Cigándi FC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Ceglédi VSE - Vác FC
5.2016.08.21.vasárnap17:30Szeged 2011 - Zalaegerszegi TE
5.2016.08.21.vasárnap17:30Dorogi FC - Mosonmagyaróvári TE
5.2016.08.21.vasárnap17:30Nyíregyháza - BFC Siófok
5.2016.08.19.péntek19:00Puskás Akadémia - Soproni VSE
4.2016.08.14.vasárnap19:00BFC Siófok - Kozármisleny
4.2016.08.14.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - Dorogi FC
4.2016.08.14.vasárnap19:00Csákvár - Ceglédi VSE
4.2016.08.14.vasárnap19:00Soproni VSE - Szolnoki MÁV
4.2016.08.14.vasárnap17:30Mosonmagyóvári TE - Nyíregyháza
4.2016.08.14.vasárnap17:30Vác FC - Szeged 2011
4.2016.08.14.vasárnap17:30Cigándi FC - Balmazújváros
4.2016.08.14.vasárnap17:30SZEOL SC - Budaörs
4.2016.08.14.vasárnap17:30Békéscsaba - Soroksár SC
4.2016.08.14.vasárnap17:30Kisvárda - Puskás Akadémia
3.2016.08.10.szerda19:00Szolnoki MÁV - Kisvárda
3.2016.08.10.szerda19:00Balmazújváros - SZEOL SC
3.2016.08.10.szerda19:00Nyíregyháza - Zalaegerszegi TE
3.2016.08.10.szerda19:00BFC Siófok - Mosonmagyaróvári TE
3.2016.08.10.szerda19:00Kozármisleny - Puskás Akadémia
3.2016.08.10.szerda17:30Soroksár SC - Soproni VSE
3.2016.08.10.szerda17:30Budaörs - Békéscsaba
3.2016.08.10.szerda17:30Ceglédi VSE - Cigándi FC
3.2016.08.10.szerda17:30Szeged 2011 - Csákvár
3.2016.08.10.szerda17:30Dorogi FC - Vác FC
2.2016.08.07.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - BFC Siófok
2.2016.08.07.vasárnap19:00Csákvár - Dorogi FC
2.2016.08.07.vasárnap19:00Soproni VSE - Budaörs
2.2016.08.07.vasárnap19:00Puskás Akadémia - Szolnoki MÁV
2.2016.08.07.vasárnap19:00Kozármisleny - Mosonmagyaróvári TE
2.2016.08.07.vasárnap17:30Cigándi FC - Szeged 2011
2.2016.08.07.vasárnap17:30SZEOL SC - Ceglédi VSE
2.2016.08.07.vasárnap17:30Békéscsaba - Balmazújváros
2.2016.08.07.vasárnap17:30Kisvárda - Soroksár SC
2.2016.08.06.szombat17:30Vác FC - Nyíregyháza
1.2016.07.31.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Kozármisleny
1.2016.07.31.vasárnap19:00Balmazújváros - Soproni VSE
1.2016.07.31.vasárnap19:00BFC Siófok - Vác FC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Soroksár SC - Puskás Akadémia
1.2016.07.31.vasárnap18:00Budaörs - Kisvárda
1.2016.07.31.vasárnap18:00Ceglédi VSE - Békéscsaba
1.2016.07.31.vasárnap18:00Szeged 2011 - SZEOL SC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Dorogi FC - Cigándi FC
1.2016.07.31.vasárnap18:00Nyírágyháza - Csákvár
1.2016.07.31.vasárnap18:00Mosonmagyaróvári TE - Zalaegerszegi TE

Magyar Kupa 2015/16 Országos Főtábla

forduló

dátum

#

csapatok

4.2015.11.18.szerda13:00Debreceni VSC - Szeged 2011
4.2015.10.28.szerda13:30Szeged 2011 - Debreceni VSC
3.2015.10.15.csütörtök15:15TV: M4Szeged 2011 - FC Ajka
2.2015.09.23.szerda15:00Várfürdő-Gyulai Termál FC - Szeged 2011
1.2015.08.12.szerda17:00Monor - Szeged 2011

Merkantil Bank NB II 2015/16

forduló

dátum

#

csapatok

30.2016.06.05.vasárnap18:00Mezőkövesd Zsóry - Dunaújváros
30.2016.06.05.vasárnap18:00Szeged 2011 - Csákvár
30.2016.06.05.vasárnap18:00Kisvárda - Szolnoki MÁV
30.2016.06.05.vasárnap18:00Soroksár SC - Soproni VSE
30.2016.06.05.vasárnap18:00Szigetszentmiklósi TK - Balmazújváros
30.2016.06.05.vasárnap18:00Gyirmót FC Győr - Siófok
30.2016.06.05.vasárnap18:00Zalaegerszegi TE - FC Ajka
30.2016.06.05.vasárnap18:00Budaörs - Vác FC
29.2016.05.29.vasárnap19:00Dunaújváros - Budaörs
29.2016.05.29.vasárnap19:00Soproni VSE - Kisvárda
29.2016.05.29.vasárnap19:00Balmazújváros - FC Ajka
29.2016.05.29.vasárnap19:00Zalaegerszegi TE - Soroksár SC
29.2016.05.29.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Szeged 2011
29.2016.05.29.vasárnap19:00Csákvár - Gyirmót FC Győr
29.2016.05.29.vasárnap18:00Siófok - Mezőkövesd Zsóry
29.2016.05.29.vasárnap18:00Vác FC - Szigetszentmiklósi TK
28.2016.05.22.vasárnap20:00Gyirmót FC Győr - Szolnoki MÁV
28.2016.05.21.szombat19:00FC Ajka - Vác FC
28.2016.05.21.szombat19:00Csákvár - Siófok
28.2016.05.21.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Kisvárda
28.2016.05.21.szombat18:00Szigetszentmiklósi TK - Dunaújváros
28.2016.05.21.szombat18:00Szeged 2011 - Soproni VSE
28.2016.05.21.szombat18:00Soroksár SC - Balmazújváros
28.2016.05.21.szombat18:00Budaörs - Mezőkövesd Zsóry
27.2016.05.14.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szigetszentmiklósi TK
27.2016.05.14.szombat19:00Dunaújváros - FC Ajka
27.2016.05.14.szombat19:00Soproni VSE - Gyirmót FC Győr
27.2016.05.14.szombat19:00Balmazújváros - Kisvárda
27.2016.05.14.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Szeged 2011
27.2016.05.14.szombat19:00Szolnoki MÁV - Csákvár
27.2016.05.14.szombat19:00Siófok - Budaörs
27.2016.05.14.szombat17:30Vác FC - Soroksár SC
26.2016.05.08.vasárnap19:00Szolnoki MÁV - Siófok
26.2016.05.08.vasárnap17:30Soroksár SC - Dunaújváros
26.2016.05.08.vasárnap17:30Szigetszentmiklósi TK - Budaörs
26.2016.05.08.vasárnap17:30Szeged 2011 - Balmazújváros
26.2016.05.08.vasárnap17:30FC Ajka - Mezőkövesd Zsóry
26.2016.05.08.vasárnap15:00Kisvárda - Vác FC
26.2016.05.08.vasárnap15:00TV: M4Zalaegerszegi TE - Gyirmót FC Győr
26.2016.05.06.péntek19:00Csákvár - Soproni VSE
25.2016.04.30.szombat19:00Siófok - Szigetszentmiklósi TK
25.2016.04.30.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Soroksár SC
25.2016.04.30.szombat19:00Balmazújváros - Gyirmót FC Győr
25.2016.04.30.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Csákvár
25.2016.04.30.szombat17:00Budaörs - FC Ajka
25.2016.04.30.szombat17:00Vác FC - Szeged 2011
25.2016.04.30.szombat12:00Dunaújváros - Kisvárda
25.2016.04.29.péntek18:00Soproni VSE - Szolnoki MÁV
24.2016.04.23.szombat19:00Soproni VSE - Siófok
24.2016.04.23.szombat19:00FC Ajka - Szigetszentmiklósi TK
24.2016.04.23.szombat19:00Szolnoki MÁV - Zalaegerszegi TE
24.2016.04.23.szombat19:00Csákvár - Balmazújváros
24.2016.04.23.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Vác FC
24.2016.04.23.szombat17:00Szeged 2011 - Dunaújváros
24.2016.04.23.szombat17:00Kisvárda - Mezőkövesd Zsóry
24.2016.04.23.szombat17:00Soroksár SC - Budaörs
23.2016.04.16.szombat19:00Dunaújváros - Gyirmót FC Győr
23.2016.04.16.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szeged 2011
23.2016.04.16.szombat19:00Balmazújváros - Szolnoki MÁV
23.2016.04.16.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Soproni VSE
23.2016.04.16.szombat17:00Siófok - FC Ajka
23.2016.04.16.szombat17:00Szigetszentmiklósi TK - Soroksár SC
23.2016.04.16.szombat17:00Budaörs - Kisvárda
23.2016.04.16.szombat17:00Vác FC - Csákvár
22.2016.04.09.szombat19:00Soproni VSE - Balmazújváros
22.2016.04.09.szombat19:00Csákvár - Dunaújváros
22.2016.04.09.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Mezőkövesd Zsóry
22.2016.04.09.szombat19:00Szolnoki MÁV - Vác FC
22.2016.04.09.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Siófok
22.2016.04.09.szombat16:30Szeged 2011 - Budaörs
22.2016.04.09.szombat16:30Kisvárda - Szigetszentmiklósi TK
22.2016.04.09.szombat16:30Soroksár SC - FC Ajka
21.2016.04.03.vasárnap15:00Vác FC - Soproni VSE
21.2016.04.02.szombat19:00Dunaújváros - Szolnoki MÁV
21.2016.04.02.szombat19:00FC Ajka - Kisvárda
21.2016.04.02.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Csákvár
21.2016.04.02.szombat19:00Balmazújváros - Zalaegerszegi TE
21.2016.04.02.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Budaörs
21.2016.04.02.szombat16:30Siófok - Soroksár SC
21.2016.04.02.szombat16:30Szigetszentmiklósi TK - Szeged 2011
20.2016.03.20.vasárnap15:00TV: M4Kisvárda - Soroksár SC
20.2016.03.19.szombat18:00Soproni VSE - Dunaújváros
20.2016.03.19.szombat18:00Szolnoki MÁV - Mezőkövesd Zsóry
20.2016.03.19.szombat18:00Csákvár - Budaörs
20.2016.03.19.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Szigetszentmiklósi TK
20.2016.03.19.szombat18:00Balmazújváros - Siófok
20.2016.03.19.szombat15:00Szeged 2011 - FC Ajka
20.2016.03.19.szombat15:00Zalaegerszegi TE - Vác FC
19.2016.03.13.vasárnap14:00TV: M4Siófok - Kisvárda
19.2016.03.12.szombat18:00Dunaújváros - Zalaegerszegi TE
19.2016.03.12.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - Soproni VSE
19.2016.03.12.szombat18:00Gyirmót FC Győr - FC Ajka
19.2016.03.12.szombat14:30Soroksár SC - Szeged 2011
19.2016.03.12.szombat14:30Szigetszentmiklósi TK - Csákvár
19.2016.03.12.szombat14:30Budaörs - Szolnoki MÁV
19.2016.03.12.szombat14:30Vác FC - Balmazújváros
18.2016.03.06.vasárnap18:00TV: M4Zalaegerszegi TE - Mezőkövesd Zsóry
18.2016.03.05.szombat17:00Dunaújváros - Balmazújváros
18.2016.03.05.szombat17:00Soproni VSE - Budaörs
18.2016.03.05.szombat17:00Csákvár - FC Ajka
18.2016.03.05.szombat17:00Gyirmót FC Győr - Soroksár SC
18.2016.03.05.szombat14:30Szolnoki MÁV - Szigetszentmiklósi TK
18.2016.03.05.szombat14:30Szeged 2011 - Kisvárda
18.2016.03.05.szombat14:30Vác FC - Siófok
17.2016.02.28.vasárnap14:30TV: M4Budaörs - Zalaegerszegi TE
17.2016.02.27.szombat17:00Gyirmót FC Győr - Kisvárda
17.2016.02.27.szombat17:00FC Ajka - Szolnoki MÁV
17.2016.02.27.szombat17:00Mezőkövesd Zsóry - Balmazújváros
17.2016.02.27.szombat14:00Soroksár SC - Csákvár
17.2016.02.27.szombat14:00Szigetszentmiklósi TK - Soproni VSE
17.2016.02.27.szombat14:00Szeged 2011 - Siófok
17.2016.02.27.szombat14:00Dunaújváros - Vác FC
16.2016.02.21.vasárnap15:00TV: M4Gyirmót FC Győr - Szeged 2011
16.2016.02.20.szombat17:00Soproni VSE - FC Ajka
16.2016.02.20.szombat17:00Balmazújváros - Budaörs
16.2016.02.20.szombat17:00Zalaegerszegi TE - Szigetszentmiklósi TK
16.2016.02.20.szombat17:00Csákvár - Kisvárda
16.2016.02.20.szombat14:00Vác FC - Mezőkövesd Zsóry
16.2016.02.20.szombat14:00Szolnoki MÁV - Soroksár SC
16.2016.02.20.szombat14:00Dunaújváros - Siófok
15.2015.11.30.hétfő16:00Dunaújváros - Mezőkövesd Zsóry
15.2015.11.28.szombat16:00Csákvár - Szeged 2011
15.2015.11.28.szombat16:00FC Ajka - Zalaegerszegi TE
15.2015.11.28.szombat13:00Szolnoki MÁV - Kisvárda
15.2015.11.28.szombat13:00Soproni VSE - Soroksár SC
15.2015.11.28.szombat13:00Vác FC - Budaörs
15.2015.11.28.szombat13:00Siófok - Gyirmót FC Győr
15.2015.11.28.szombat13:00Balmazújváros - Szigetszentmiklósi TK
14.2015.11.22.vasárnap13:00TV: M4Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
14.2015.11.21.szombat16:00Mezőkövesd Zsóry - Siófok
14.2015.11.21.szombat16:00FC Ajka - Balmazújváros
14.2015.11.21.szombat16:00Gyirmót FC Győr - Csákvár
14.2015.11.21.szombat13:00Budaörs - Dunaújváros
14.2015.11.21.szombat13:00Szigetszentmiklósi TK - Vác FC
14.2015.11.21.szombat13:00Soroksár SC - Zalaegerszegi TE
14.2015.11.21.szombat13:00Kisvárda - Soproni VSE
13.2015.11.07.szombat17:00Dunaújváros - Szigetszentmiklósi TK
13.2015.11.07.szombat17:00Mezőkövesd Zsóry - Budaörs
13.2015.11.07.szombat17:00Szolnoki MÁV - Gyirmót FC Győr
13.2015.11.07.szombat13:30Soproni VSE - Szeged 2011
13.2015.11.07.szombat13:30Vác FC - FC Ajka
13.2015.11.07.szombat13:30Siófok - Csákvár
13.2015.11.07.szombat13:30Kisvárda - Zalaegerszegi TE
13.2015.11.07.szombat13:30Balmazújváros - Soroksár SC
12.2015.11.01.vasárnap14:30Csákvár - Szolnoki MÁV
12.2015.10.31.szombat18:00FC Ajka - Dunaújváros
12.2015.10.31.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Soproni VSE
12.2015.10.31.szombat13:30Szigetszentmiklósi TK - Mezőkövesd Zsóry
12.2015.10.31.szombat13:30Soroksár SC - Vác FC
12.2015.10.31.szombat13:30Kisvárda - Balmazújváros
12.2015.10.31.szombat13:30Szeged 2011 - Zalaegerszegi TE
12.2015.10.31.szombat13:30Budaörs - Siófok
11.2015.10.25.vasárnap15:00Gyirmót FC Győr - Zalaegerszegi TE
11.2015.10.24.szombat18:00Dunaújváros - Soroksár SC
11.2015.10.24.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - FC Ajka
11.2015.10.24.szombat14:30Budaörs - Szigetszentmiklósi TK
11.2015.10.24.szombat14:30Soproni VSE - Csákvár
11.2015.10.24.szombat14:30Vác FC - Kisvárda
11.2015.10.24.szombat14:30Siófok - Szolnoki MÁV
11.2015.10.24.szombat14:30Balmazújváros - Szeged 2011
10.2015.10.18.vasárnap17:00FC Ajka - Budaörs
10.2015.10.18.vasárnap17:00Szolnoki MÁV - Soproni VSE
10.2015.10.18.vasárnap15:00Soroksár SC - Mezőkövesd Zsóry
10.2015.10.18.vasárnap14:30Szeged 2011 - Vác FC
10.2015.10.17.szombat18:00Gyirmót FC Győr - Balmazújváros
10.2015.10.17.szombat18:00Csákvár - Zalaegerszegi TE
10.2015.10.17.szombat14:30Szigetszentmiklósi TK - Siófok
10.2015.10.17.szombat14:30Kisvárda - Dunaújváros
9.2015.10.03.szombat18:00Dunaújváros - Szeged 2011
9.2015.10.03.szombat18:00Mezőkövesd Zsóry - Kisvárda
9.2015.10.03.szombat18:00Zalaegerszegi TE - Szolnoki MÁV
9.2015.10.03.szombat18:00Balmazújváros - Csákvár
9.2015.10.03.szombat15:00Budaörs - Soroksár SC
9.2015.10.03.szombat15:00Szigetszentmiklósi TK - FC Ajka
9.2015.10.03.szombat15:00Vác FC - Gyirmót FC Győr
9.2015.10.03.szombat15:00Siófok - Soproni VSE
4.2015.09.30.szerda16:00Szeged 2011 - Soroksár SC
8.2015.09.26.szombat19:00FC Ajka - Siófok
8.2015.09.26.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Dunaújváros
8.2015.09.26.szombat19:00Csákvár - Vác FC
8.2015.09.26.szombat19:00Szolnoki MÁV - Balmazújváros
8.2015.09.26.szombat16:00Soroksár SC - Szigetszentmiklósi TK
8.2015.09.26.szombat16:00Kisvárda - Budaörs
8.2015.09.26.szombat16:00Szeged 2011 - Mezőkövesd Zsóry
8.2015.09.26.szombat16:00Soproni VSE - Zalaegerszegi TE
7.2015.09.19.szombat19:00Dunaújváros - Csákvár
7.2015.09.19.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Gyirmót FC Győr
7.2015.09.19.szombat19:00FC Ajka - Soroksár SC
7.2015.09.19.szombat16:00Budaörs - Szeged 2011
7.2015.09.19.szombat16:00Szigetszentmiklósi TK - Kisvárda
7.2015.09.19.szombat16:00Balmazújváros - Soproni VSE
7.2015.09.19.szombat16:00Siófok - Zalaegerszegi TE
7.2015.09.19.szombat16:00Vác FC - Szolnoki MÁV
6.2015.09.12.szombat19:00Gyirmót FC Győr - Budaörs
6.2015.09.12.szombat19:00Csákvár - Mezőkövesd Zsóry
6.2015.09.12.szombat19:00Szolnoki MÁV - Dunaújváros
6.2015.09.12.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Balmazújváros
6.2015.09.12.szombat16:30Szeged 2011 - Szigetszentmiklósi TK
6.2015.09.12.szombat16:30Soroksár SC - Siófok
6.2015.09.12.szombat16:30Kisvárda - FC Ajka
6.2015.09.12.szombat16:30Soproni VSE - Vác FC
5.2015.08.29.szombat19:00Dunaújváros - Soproni VSE
5.2015.08.29.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Szolnoki MÁV
5.2015.08.29.szombat19:00FC Ajka - Szeged 2011
5.2015.08.29.szombat17:30Budaörs - Csákvár
5.2015.08.29.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Gyirmót FC Győr
5.2015.08.29.szombat17:30Soroksár SC - Kisvárda
5.2015.08.29.szombat17:30Vác FC - Zalaegerszegi TE
5.2015.08.29.szombat17:30BFC Siófok - Balmazújváros
4.2015.08.22.szombat19:00FC Ajka - Gyirmót FC Győr
4.2015.08.22.szombat19:00Csákvár - Szigetszentmiklósi TK
4.2015.08.22.szombat19:00Szolnoki MÁV - Budaörs
4.2015.08.22.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Dunaújváros
4.2015.08.22.szombat17:30Kisvárda - BFC Siófok
4.2015.08.22.szombat17:30Soproni VSE - Mezőkövesd Zsóry
4.2015.08.22.szombat17:30Balmazújváros - Vác FC
3.2015.08.16.vasárnap14:00Soroksár SC - Gyirmót FC Győr
3.2015.08.15.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Zalaegerszegi TE
3.2015.08.15.szombat19:00FC Ajka - Csákvár
3.2015.08.15.szombat17:30Budaörs - Soproni VSE
3.2015.08.15.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Szolnoki MÁV
3.2015.08.15.szombat17:30Kisvárda - Szeged 2011
3.2015.08.15.szombat17:30BFC Siófok - Vác FC
3.2015.08.15.szombat17:30Balmazújváros - Dunaújváros
2.2015.08.08.szombat19:00Csákvár - Soroksár SC
2.2015.08.08.szombat19:00Szolnoki MÁV - FC Ajka
2.2015.08.08.szombat19:00Zalaegerszegi TE - Budaörs
2.2015.08.08.szombat17:30Soproni VSE - Szigetszentmiklósi TK
2.2015.08.08.szombat17:30Balmazújváros - Mezőkövesd Zsóry
2.2015.08.08.szombat17:30Vác FC - Dunaújváros
2.2015.08.08.szombat17:30BFC Siófok - Szeged 2011
2.2015.08.08.szombat17:30Kisvárda - Gyirmót FC Győr
1.2015.08.01.szombat19:00Mezőkövesd Zsóry - Vác FC
1.2015.08.01.szombat17:30Szeged 2011 - Gyirmót FC Győr
1.2015.08.01.szombat17:30Budaörs - Balmazújváros
1.2015.08.01.szombat17:30Szigetszentmiklósi TK - Zalaegerszegi TE
1.2015.08.01.szombat17:30FC Ajka - Soproni VSE
1.2015.08.01.szombat17:30Soroksár SC - Szolnoki MÁV
1.2015.08.01.szombat17:30Kisvárda - Csákvár
1.2015.08.01.szombat17:30Siófok - Dunaújváros
Összes oldal: 9db, aktuális: 3.
Legelső | Előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Következő | Utolsó