Szeged 1899

esemény:

Merkantil Bank NB II 2022/23

időpont:

2022. 10. 02. vasárnap, 17:00

csapatok:

Szeged

x

Budafok

hátralévő idő:

Mit szeretnének drukkereink a Szeged-CsGA 10. NB II-es idényében (2022 - 23) ?!

11 év után is maradjon még Adem Kapics és külföldi holdudvara!!
Helyezzék új alapokra a klub vezetését magyar sportigazgatóval!!
Szegedi és környékbeli kötődésű, egykori legendák kellenek!!:
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:
Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:
copyright 2012. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu. Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!

#

csapat

M

GY

D

V

LG

KG

GK

pont

01.MTK Budapest861130121819
02.Gyirmót FC Győr8512156916
03.Pécsi MFC8440106416
04.Diósgyőri VTK85031510515
05.Kazincbarcika SC85031213-115
06.ETO FC Győr8413106413
07.Soroksár SC83411412213
08. Szeged 833211101 12
09.FC Ajka8323119211
10.Tiszakécskei LC832377011
11.BFC Siófok832379-211
12.Szentlőrinc82421214-210
13.Békéscsaba 1912 Előre8233131219
14.Szombathelyi Haladás823368-29
15.Nyíregyháza Spartacus82249908
16.Aqvital FC Csákvár814369-37
17.Budafoki MTE8143612-67
18.Dorogi FC8134615-96
19.Mosonmagyaróvár8125717-105
20.Kozármisleny8116818-104


Merkantil Bank NB II 2021/22

forduló

dátum

#

csapatok

38.2022.05.22.vasárnap18:00TV: M4 SportBékéscsaba - III. Kerületi TVE
38.2022.05.22.vasárnap18:00Csákvár - Ajka
38.2022.05.22.vasárnap18:00Siófok - Budaörs
38.2022.05.22.vasárnap18:00TV: M4 Sport+Kecskemét - Szentlőrinc
38.2022.05.22.vasárnap18:00Szolnok - Szombathelyi Haladás
38.2022.05.22.vasárnap18:00Pécs - Tiszakécske
38.2022.05.22.vasárnap18:00ETO FC Győr - Dorog
38.2022.05.22.vasárnap18:00Nyíregyháza - Szeged
38.2022.05.22.vasárnap18:00Diósgyőr - Budafok
38.2022.05.22.vasárnap15:30TV: M4 Sport+Vasas - Soroksár
37.2022.05.16.hétfő20:00TV: M4 SportAjka - Diósgyőr
37.2022.05.15.vasárnap18:30TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Kecskemét
37.2022.05.15.vasárnap17:00Budafok - Békéscsaba
37.2022.05.15.vasárnap17:00III. Kerületi TVE - Nyíregyháza
37.2022.05.15.vasárnap17:00Szeged - ETO FC Győr
37.2022.05.15.vasárnap17:00Dorog - Pécs
37.2022.05.15.vasárnap17:00Tiszakécske - Szolnok
37.2022.05.15.vasárnap17:00Szentlőrinc - Siófok
37.2022.05.15.vasárnap17:00Budaörs - Vasas
37.2022.05.15.vasárnap17:00Soroksár - Csákvár
36.2022.05.09.hétfő20:00TV: M4 SportDiósgyőr - Soroksár
36.2022.05.08.vasárnap17:00ETO FC Győr - III. Kerületi TVE
36.2022.05.08.vasárnap17:00Nyíregyháza - Békéscsaba
36.2022.05.08.vasárnap17:00Csákvár - Budaörs
36.2022.05.08.vasárnap17:00Vasas - Szentlőrinc
36.2022.05.08.vasárnap17:00Siófok - Szombathelyi Haladás
36.2022.05.08.vasárnap17:00Kecskemét - Tiszakécske
36.2022.05.08.vasárnap17:00Szolnok - Dorog
36.2022.05.08.vasárnap17:00Pécs - Szeged
36.2022.05.08.vasárnap17:00Ajka - Budafok
35.2022.05.02.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Vasas
35.2022.05.01.vasárnap17:00Budafok - Nyíregyháza
35.2022.05.01.vasárnap17:00III. Kerületi TVE - Pécs
35.2022.05.01.vasárnap17:00Szeged - Szolnok
35.2022.05.01.vasárnap17:00Dorog - Kecskemét
35.2022.05.01.vasárnap17:00Tiszakécske - Siófok
35.2022.05.01.vasárnap17:00Szentlőrinc - Csákvár
35.2022.05.01.vasárnap17:00Budaörs - Diósgyőr
35.2022.05.01.vasárnap17:00Soroksár - Ajka
35.2022.04.29.péntek18:00Békéscsaba - ETO FC Győr
34.2022.04.25.hétfő20:00TV: M4 SportKecskemét - Szeged
34.2022.04.24.vasárnap17:00Szolnok - III. Kerületi TVE
34.2022.04.24.vasárnap17:00Pécs - Békéscsaba
34.2022.04.24.vasárnap17:00ETO FC Győr - Nyíregyháza
34.2022.04.24.vasárnap17:00Ajka - Budaörs
34.2022.04.24.vasárnap17:00Diósgyőr - Szentlőrinc
34.2022.04.24.vasárnap17:00Csákvár - Szombathelyi Haladás
34.2022.04.24.vasárnap17:00Vasas - Tiszakécske
34.2022.04.24.vasárnap17:00Siófok - Dorog
34.2022.04.24.vasárnap17:00Soroksár - Budafok
33.2022.04.18.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Diósgyőr
33.2022.04.17.vasárnap17:00Nyíregyháza - Pécs
33.2022.04.17.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnok
33.2022.04.17.vasárnap17:00III. Kerületi TVE - Kecskemét
33.2022.04.17.vasárnap17:00Szeged - Siófok
33.2022.04.17.vasárnap17:00Dorog - Vasas
33.2022.04.17.vasárnap17:00Tiszakécske - Csákvár
33.2022.04.17.vasárnap17:00Szentlőrinc - Ajka
33.2022.04.17.vasárnap17:00Budaörs - Soroksár
33.2022.04.16.szombat17:00Budafok - ETO FC Győr
32.2022.04.11.hétfő20:00TV: M4 SportVasas - Szeged
32.2022.04.10.vasárnap17:00Siófok - III. Kerületi TVE
32.2022.04.10.vasárnap17:00Kecskemét - Békéscsaba
32.2022.04.10.vasárnap17:00Szolnok - Nyíregyháza
32.2022.04.10.vasárnap17:00Ajka - Szombathelyi Haladás
32.2022.04.10.vasárnap17:00Diósgyőr - Tiszakécske
32.2022.04.10.vasárnap17:00Csákvár - Dorog
32.2022.04.10.vasárnap16:00Pécs - ETO FC Győr
32.2022.04.10.vasárnap16:00Szentlőrinc - Soroksár
32.2022.04.10.vasárnap16:00Budaörs - Budafok
31.2022.04.06.szerda18:15TV: M4 SportNyíregyháza - Kecskemét
31.2022.04.06.szerda18:00Budafok - Pécs
31.2022.04.06.szerda18:00Békéscsaba - Siófok
31.2022.04.06.szerda18:00Szeged - Csákvár
31.2022.04.06.szerda18:00Tiszakécske - Ajka
31.2022.04.06.szerda18:00Szombathelyi Haladás - Soroksár
31.2022.04.06.szerda16:00ETO FC Győr - Szolnok
31.2022.04.06.szerda16:00III. Kerületi TVE - Vasas
31.2022.04.06.szerda16:00Dorog - Diósgyőr
31.2022.04.06.szerda16:00Szentlőrinc - Budaörs
30.2022.04.03.vasárnap19:30TV: M4 SportDiósgyőr - Szeged
30.2022.04.03.vasárnap17:00Csákvár - III. Kerületi TVE
30.2022.04.03.vasárnap17:00Vasas - Békéscsaba
30.2022.04.03.vasárnap17:00Siófok - Nyíregyháza
30.2022.04.03.vasárnap17:00Szolnok - Pécs
30.2022.04.03.vasárnap17:00Soroksár - Tiszakécske
30.2022.04.03.vasárnap17:00Ajka - Dorog
30.2022.04.03.vasárnap16:00Kecskemét - ETO FC Győr
30.2022.04.03.vasárnap16:00Budaörs - Szombathelyi Haladás
30.2022.04.03.vasárnap16:00Szentlőrinc - Budafok
29.2022.03.21.hétfő20:00TV: M4 SportPécs - Kecskemét
29.2022.03.20.vasárnap17:00Budafok - Szolnok
29.2022.03.20.vasárnap17:00Békéscsaba - Csákvár
29.2022.03.20.vasárnap17:00Szeged - Ajka
29.2022.03.20.vasárnap17:00Tiszakécske - Budaörs
29.2022.03.20.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Szentlőrinc
29.2022.03.20.vasárnap14:00ETO FC Győr - Siófok
29.2022.03.20.vasárnap14:00Nyíregyháza - Vasas
29.2022.03.20.vasárnap14:00III. Kerületi TVE - Diósgyőr
29.2022.03.20.vasárnap14:00Dorog - Soroksár
27.2022.03.16.szerda15:00Dorog - Szentlőrinc
28.2022.03.14.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Budafok
28.2022.03.13.vasárnap19:30Vasas - ETO FC Győr
28.2022.03.13.vasárnap17:00Ajka - III. Kerületi TVE
28.2022.03.13.vasárnap17:00Diósgyőr - Békéscsaba
28.2022.03.13.vasárnap17:00Csákvár - Nyíregyháza
28.2022.03.13.vasárnap17:00Siófok - Pécs
28.2022.03.13.vasárnap17:00Kecskemét - Szolnok
28.2022.03.13.vasárnap17:00Soroksár - Szeged
28.2022.03.13.vasárnap14:00Szentlőrinc - Tiszakécske
28.2022.03.13.vasárnap14:00Budaörs - Dorog
27.2022.03.10.csütörtök18:15TV: M4 SportBudafok - Kecskemét
27.2022.03.09.szerda18:00Pécs - Vasas
27.2022.03.09.szerda18:00Szolnok - Siófok
27.2022.03.09.szerda18:00Békéscsaba - Ajka
27.2022.03.09.szerda18:00Szeged - Budaörs
27.2022.03.09.szerda18:00Tiszakécske - Szombathelyi Haladás
27.2022.03.09.szerda14:00ETO FC Győr - Csákvár
27.2022.03.09.szerda14:00Nyíregyháza - Diósgyőr
27.2022.03.09.szerda14:00III. Kerületi TVE - Soroksár
26.2022.03.06.vasárnap20:00TV: M4 SportDiósgyőr - ETO FC Győr
26.2022.03.06.vasárnap17:00Ajka - Nyíregyháza
26.2022.03.06.vasárnap17:00Csákvár - Pécs
26.2022.03.06.vasárnap17:00Vasas - Szolnok
26.2022.03.06.vasárnap17:00Siófok - Kecskemét
26.2022.03.06.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Dorog
26.2022.03.06.vasárnap17:00Tiszakécske - Budafok
26.2022.03.06.vasárnap14:00Budaörs - III. Kerületi TVE
26.2022.03.06.vasárnap14:00Soroksár - Békéscsaba
26.2022.03.06.vasárnap14:00Szentlőrinc - Szeged
25.2022.02.28.hétfő20:00TV: M4 SportKecskemét - Vasas
25.2022.02.27.vasárnap17:00Budafok - Siófok
25.2022.02.27.vasárnap17:00Szeged - Szombathelyi Haladás
25.2022.02.27.vasárnap14:00Szolnok - Csákvár
25.2022.02.27.vasárnap14:00Pécs - Diósgyőr
25.2022.02.27.vasárnap14:00ETO FC Győr - Ajka
25.2022.02.27.vasárnap14:00Nyíregyháza - Soroksár
25.2022.02.27.vasárnap14:00Békéscsaba - Budaörs
25.2022.02.27.vasárnap14:00III. Kerületi TVE - Szentlőrinc
25.2022.02.27.vasárnap14:00Dorog - Tiszakécske
24.2022.02.21.hétfő20:00TV: M4 SportVasas - Siófok
24.2022.02.20.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - III. Kerületi TVE
24.2022.02.20.vasárnap17:00Ajka - Pécs
24.2022.02.20.vasárnap17:00Diósgyőr - Szolnok
24.2022.02.20.vasárnap17:00Csákvár - Kecskemét
24.2022.02.20.vasárnap14:00Szentlőrinc - Békéscsaba
24.2022.02.20.vasárnap14:00Budaörs - Nyíregyháza
24.2022.02.20.vasárnap14:00Soroksár - ETO FC Győr
24.2022.02.20.vasárnap14:00Tiszakécske - Szeged
24.2022.02.20.vasárnap14:00Dorog - Budafok
23.2022.02.14.hétfő20:00TV: M4 SportKecskemét - Diósgyőr
23.2022.02.13.vasárnap17:00Budafok - Vasas
23.2022.02.13.vasárnap17:00Szeged - Dorog
23.2022.02.13.vasárnap14:00Siófok - Csákvár
23.2022.02.13.vasárnap14:00Szolnok - Ajka
23.2022.02.13.vasárnap14:00Soroksár - Pécs
23.2022.02.13.vasárnap14:00ETO FC Győr - Budaörs
23.2022.02.13.vasárnap14:00Nyíregyháza - Szentlőrinc
23.2022.02.13.vasárnap14:00Békéscsaba - Szombathelyi Haladás
23.2022.02.13.vasárnap14:00III. Kerületi TVE - Tiszakécske
22.2022.02.07.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Nyíregyháza
22.2022.02.06.vasárnap17:00Ajka - Kecskemét
22.2022.02.06.vasárnap17:00Diósgyőr - Siófok
22.2022.02.06.vasárnap17:00Csákvár - Vasas
22.2022.02.06.vasárnap14:00Dorog - III. Kerületi TVE
22.2022.02.06.vasárnap14:00Tiszakécske - Békéscsaba
22.2022.02.06.vasárnap14:00Szentlőrinc - ETO FC Győr
22.2022.02.06.vasárnap14:00Budaörs - Pécs
22.2022.02.06.vasárnap14:00Soroksár - Szolnok
22.2022.02.05.szombat17:00Szeged - Budafok
21.2022.01.31.hétfő20:00TV: M4 SportVasas - Diósgyőr
21.2022.01.30.vasárnap17:00Csákvár - Budafok
21.2022.01.30.vasárnap13:00Siófok - Ajka
21.2022.01.30.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Szeged
21.2022.01.30.vasárnap13:00Soroksár - Kecskemét
21.2022.01.30.vasárnap13:00Szolnok - Budaörs
21.2022.01.30.vasárnap13:00Pécs - Szentlőrinc
21.2022.01.30.vasárnap13:00ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás
21.2022.01.30.vasárnap13:00Nyíregyháza - Tiszakécske
21.2022.01.30.vasárnap13:00Békéscsaba - Dorog
20.2021.12.12.vasárnap17:00Szeged - Békéscsaba
20.2021.12.12.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Pécs
20.2021.12.12.vasárnap17:00Ajka - Vasas
20.2021.12.12.vasárnap17:00Diósgyőr - Csákvár
20.2021.12.12.vasárnap13:00Budafok - III. Kerületi TVE
20.2021.12.12.vasárnap13:00Dorog - Nyíregyháza
20.2021.12.12.vasárnap13:00Tiszakécske - ETO FC Győr
20.2021.12.12.vasárnap13:00Szentlőrinc - Szolnok
20.2021.12.12.vasárnap13:00Budaörs - Kecskemét
20.2021.12.12.vasárnap13:00Soroksár - Siófok
19.2021.12.05.vasárnap18:30TV: M4 Sport+Budafok - Diósgyőr
19.2021.12.05.vasárnap17:00Soroksár - Vasas
19.2021.12.05.vasárnap17:00Ajka - Csákvár
19.2021.12.05.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Szolnok
19.2021.12.05.vasárnap17:00Szeged - Nyíregyháza
19.2021.12.05.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Békéscsaba
19.2021.12.05.vasárnap13:00Budaörs - Siófok
19.2021.12.05.vasárnap13:00Szentlőrinc - Kecskemét
19.2021.12.05.vasárnap13:00Tiszakécske - Pécs
19.2021.12.05.vasárnap13:00Dorog - ETO FC Győr
18.2021.11.29.hétfő20:00TV: M4 SportKecskemét - Szombathelyi Haladás
18.2021.11.28.vasárnap17:00Siófok - Szentlőrinc
18.2021.11.28.vasárnap17:00Békéscsaba - Budafok
18.2021.11.28.vasárnap17:00Pécs - Dorog
18.2021.11.28.vasárnap17:00Vasas - Budaörs
18.2021.11.28.vasárnap17:00Csákvár - Soroksár
18.2021.11.28.vasárnap17:00Diósgyőr - Ajka
18.2021.11.28.vasárnap13:00Nyíregyháza - III. Kerületi TVE
18.2021.11.28.vasárnap13:00Szolnok - Tiszakécske
18.2021.11.28.vasárnap13:00ETO FC Győr - Szeged
17.2021.11.24.szerda18:00Békéscsaba - Nyíregyháza
17.2021.11.24.szerda18:00Szombathelyi Haladás - Siófok
17.2021.11.24.szerda18:00Tiszakécske - Kecskemét
17.2021.11.24.szerda18:00TV: M4 SportSzeged - Pécs
17.2021.11.24.szerda18:00Budafok - Ajka
17.2021.11.24.szerda13:00III. Kerületi TVE - ETO FC Győr
17.2021.11.24.szerda13:00Soroksár - Diósgyőr
17.2021.11.24.szerda13:00Budaörs - Csákvár
17.2021.11.24.szerda13:00Szentlőrinc - Vasas
17.2021.11.24.szerda13:00Dorog - Szolnok
16.2021.11.21.vasárnap17:00Siófok - Tiszakécske
16.2021.11.21.vasárnap17:00Pécs - III. Kerületi TVE
16.2021.11.21.vasárnap17:00Csákvár - Szentlőrinc
16.2021.11.21.vasárnap17:00Diósgyőr - Budaörs
16.2021.11.21.vasárnap17:00Ajka - Soroksár
16.2021.11.21.vasárnap13:00Nyíregyháza - Budafok
16.2021.11.21.vasárnap13:00ETO FC Győr - Békéscsaba
16.2021.11.21.vasárnap13:00Szolnok - Szeged
16.2021.11.21.vasárnap13:00Kecskemét - Dorog
16.2021.11.21.vasárnap12:30TV: M4 SportVasas - Szombathelyi Haladás
15.2021.11.07.vasárnap19:30TV: M4 SportBékéscsaba - Pécs
15.2021.11.07.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Csákvár
15.2021.11.07.vasárnap17:00Szeged - Kecskemét
15.2021.11.07.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Szolnok
15.2021.11.07.vasárnap13:00Nyíregyháza - ETO FC Győr
15.2021.11.07.vasárnap13:00Budaörs - Ajka
15.2021.11.07.vasárnap13:00Szentlőrinc - Diósgyőr
15.2021.11.07.vasárnap13:00Tiszakécske - Vasas
15.2021.11.07.vasárnap13:00Dorog - Siófok
15.2021.11.07.vasárnap13:00Budafok - Soroksár
14.2021.11.01.hétfő20:00TV: M4 SportDiósgyőr - Szombathelyi Haladás
14.2021.10.31.vasárnap17:00ETO FC Győr - Budafok
14.2021.10.31.vasárnap17:00Pécs - Nyíregyháza
14.2021.10.31.vasárnap17:00Szolnok - Békéscsaba
14.2021.10.31.vasárnap17:00Vasas - Dorog
14.2021.10.31.vasárnap17:00Csákvár - Tiszakécske
14.2021.10.31.vasárnap17:00Ajka - Szentlőrinc
14.2021.10.31.vasárnap13:00Kecskemét - III. Kerületi TVE
14.2021.10.31.vasárnap13:00Siófok - Szeged
14.2021.10.31.vasárnap13:00Soroksár - Budaörs
13.2021.10.24.vasárnap17:00Békéscsaba - Kecskemét
13.2021.10.24.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Ajka
13.2021.10.24.vasárnap17:00Szeged - Vasas
13.2021.10.24.vasárnap13:00III. Kerületi TVE - Siófok
13.2021.10.24.vasárnap13:00Nyíregyháza - Szolnok
13.2021.10.24.vasárnap13:00ETO FC Győr - Pécs
13.2021.10.24.vasárnap13:00Szentlőrinc - Soroksár
13.2021.10.24.vasárnap13:00Tiszakécske - Diósgyőr
13.2021.10.24.vasárnap13:00Dorog - Csákvár
13.2021.10.24.vasárnap13:00Budafok - Budaörs
6.2021.10.20.szerda18:00Csákvár - Szolnok
12.2021.10.18.hétfő20:00TV: M4 SportVasas - III. Kerületi TVE
12.2021.10.17.vasárnap17:00Pécs - Budafok
12.2021.10.17.vasárnap17:00Szolnok - ETO FC Győr
12.2021.10.17.vasárnap17:00Csákvár - Szeged
12.2021.10.17.vasárnap17:00Diósgyőr - Dorog
12.2021.10.17.vasárnap17:00Ajka - Tiszakécske
12.2021.10.17.vasárnap13:00Kecskemét - Nyíregyháza
12.2021.10.17.vasárnap13:00Siófok - Békéscsaba
12.2021.10.17.vasárnap13:00Soroksár - Szombathelyi Haladás
12.2021.10.17.vasárnap13:00Budaörs - Szentlőrinc
11.2021.10.04.hétfő20:00TV: M4 SportNyíregyháza - Siófok
11.2021.10.03.vasárnap17:00Békéscsaba - Vasas
11.2021.10.03.vasárnap17:00ETO FC Győr - Kecskemét
11.2021.10.03.vasárnap17:00Pécs - Szolnok
11.2021.10.03.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Budaörs
11.2021.10.03.vasárnap17:00Tiszakécske - Soroksár
11.2021.10.03.vasárnap17:00Szeged - Diósgyőr
11.2021.10.03.vasárnap15:00III. Kerületi TVE - Csákvár
11.2021.10.03.vasárnap15:00Dorog - Ajka
11.2021.10.03.vasárnap15:00Budafok - Szentlőrinc
10.2021.09.29.szerda18:00Szolnok - Budafok
10.2021.09.29.szerda18:00Kecskemét - Pécs
10.2021.09.29.szerda18:00Siófok - ETO FC Győr
10.2021.09.29.szerda18:00Csákvár - Békéscsaba
10.2021.09.29.szerda18:00Diósgyőr - III. Kerületi TVE
10.2021.09.29.szerda18:00Ajka - Szeged
10.2021.09.29.szerda17:00TV: M4 SportVasas - Nyíregyháza
10.2021.09.29.szerda16:00Soroksár - Dorog
10.2021.09.29.szerda16:00Budaörs - Tiszakécske
10.2021.09.29.szerda16:00Szentlőrinc - Szombathelyi Haladás
9.2021.09.26.vasárnap19:30TV: M4 SportETO FC Győr - Vasas
9.2021.09.26.vasárnap17:00Békéscsaba - Diósgyőr
9.2021.09.26.vasárnap17:00Pécs - Siófok
9.2021.09.26.vasárnap17:00Szolnok - Kecskemét
9.2021.09.26.vasárnap17:00Tiszakécske - Szentlőrinc
9.2021.09.26.vasárnap17:00Szeged - Soroksár
9.2021.09.26.vasárnap17:00Budafok - Szombathelyi Haladás
9.2021.09.26.vasárnap16:00III. Kerületi TVE - Ajka
9.2021.09.26.vasárnap16:00Nyíregyháza - Csákvár
9.2021.09.26.vasárnap16:00Dorog - Budaörs
8.2021.09.15.szerda18:00Kecskemét - Budafok
8.2021.09.15.szerda18:00Siófok - Szolnok
8.2021.09.15.szerda18:00Csákvár - ETO FC Győr
8.2021.09.15.szerda18:00Diósgyőr - Nyíregyháza
8.2021.09.15.szerda18:00Ajka - Békéscsaba
8.2021.09.15.szerda18:00Szombathelyi Haladás - Tiszakécske
8.2021.09.15.szerda17:00TV: M4 SportVasas - Pécs
8.2021.09.15.szerda16:00Soroksár - III. Kerületi TVE
8.2021.09.15.szerda16:00Budaörs - Szeged
8.2021.09.15.szerda16:00Szentlőrinc - Dorog
7.2021.09.12.vasárnap20:00TV: M4 SportETO FC Győr - Diósgyőr
7.2021.09.12.vasárnap17:00Békéscsaba - Soroksár
7.2021.09.12.vasárnap17:00Pécs - Csákvár
7.2021.09.12.vasárnap17:00Szolnok - Vasas
7.2021.09.12.vasárnap17:00Kecskemét - Siófok
7.2021.09.12.vasárnap17:00Szeged - Szentlőrinc
7.2021.09.12.vasárnap16:00III. Kerületi TVE - Budaörs
7.2021.09.12.vasárnap16:00Nyíregyháza - Ajka
7.2021.09.12.vasárnap16:00Dorog - Szombathelyi Haladás
7.2021.09.12.vasárnap16:00Budafok - Tiszakécske
6.2021.08.29.vasárnap19:00Siófok - Budafok
6.2021.08.29.vasárnap19:00Vasas - Kecskemét
6.2021.08.29.vasárnap19:00Ajka - ETO FC Győr
6.2021.08.29.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - Szeged
6.2021.08.29.vasárnap19:00Tiszakécske - Dorog
6.2021.08.29.vasárnap17:30Soroksár - Nyíregyháza
6.2021.08.29.vasárnap17:30Budaörs - Békéscsaba
6.2021.08.29.vasárnap17:30Szentlőrinc - III. Kerületi TVE
6.2021.08.29.vasárnap15:00TV: M4 Sport+Diósgyőr - Pécs
5.2021.08.23.hétfő20:00TV: M4 SportSzolnok - Diósgyőr
5.2021.08.22.vasárnap19:00Békéscsaba - Szentlőrinc
5.2021.08.22.vasárnap19:00ETO FC Győr - Soroksár
5.2021.08.22.vasárnap19:00Pécs - Ajka
5.2021.08.22.vasárnap19:00Kecskemét - Csákvár
5.2021.08.22.vasárnap19:00Siófok - Vasas
5.2021.08.22.vasárnap19:00Szeged - Tiszakécske
5.2021.08.22.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Szombathelyi Haladás
5.2021.08.22.vasárnap17:30Nyíregyháza - Budaörs
5.2021.08.22.vasárnap17:30Budafok - Dorog
4.2021.08.18.szerda19:00Diósgyőr - Kecskemét
4.2021.08.18.szerda19:00Ajka - Szolnok
4.2021.08.18.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Békéscsaba
4.2021.08.18.szerda19:00Tiszakécske - III. Kerületi TVE
4.2021.08.18.szerda18:00TV: M4 SportVasas - Budafok
4.2021.08.18.szerda17:30Csákvár - Siófok
4.2021.08.18.szerda17:30Soroksár - Pécs
4.2021.08.18.szerda17:30Budaörs - ETO FC Győr
4.2021.08.18.szerda17:30Szentlőrinc - Nyíregyháza
4.2021.08.18.szerda17:30Dorog - Szeged
3.2021.08.15.vasárnap19:00Békéscsaba - Tiszakécske
3.2021.08.15.vasárnap19:00ETO FC Győr - Szentlőrinc
3.2021.08.15.vasárnap19:00Pécs - Budaörs
3.2021.08.15.vasárnap19:00Szolnok - Soroksár
3.2021.08.15.vasárnap19:00Kecskemét - Ajka
3.2021.08.15.vasárnap19:00Siófok - Diósgyőr
3.2021.08.15.vasárnap19:00Vasas - Csákvár
3.2021.08.15.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Dorog
3.2021.08.15.vasárnap17:30Nyíregyháza - Szombathelyi Haladás
3.2021.08.15.vasárnap15:30TV: M4 SportBudafok - Szeged
2.2021.08.09.hétfő20:00TV: M4 SportDiósgyőr - Vasas
2.2021.08.08.vasárnap19:00Ajka - Siófok
2.2021.08.08.vasárnap19:00Kecskemét - Soroksár
2.2021.08.08.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - ETO FC Győr
2.2021.08.08.vasárnap19:00Tiszakécske - Nyíregyháza
2.2021.08.08.vasárnap19:00Szeged - III. Kerületi TVE
2.2021.08.08.vasárnap19:00Budafok - Csákvár
2.2021.08.08.vasárnap17:30Budaörs - Szolnok
2.2021.08.08.vasárnap17:30Szentlőrinc - Pécs
2.2021.08.08.vasárnap17:30Dorog - Békéscsaba
1.2021.08.02.hétfő20:00Pécs - Szombathelyi Haladás
1.2021.08.01.vasárnap19:00ETO FC Győr - Tiszakécske
1.2021.08.01.vasárnap19:00Szolnok - Szentlőrinc
1.2021.08.01.vasárnap19:00Kecskemét - Budaörs
1.2021.08.01.vasárnap19:00Siófok - Soroksár
1.2021.08.01.vasárnap19:00Vasas - Ajka
1.2021.08.01.vasárnap19:00Békéscsaba - Szeged
1.2021.08.01.vasárnap17:30III. Kerületi TVE - Budafok
1.2021.08.01.vasárnap17:30Nyíregyháza - Dorog
1.2021.08.01.vasárnap17:30Csákvár - Diósgyőr

MOL Magyar Kupa 2020/21

forduló

dátum

#

csapatok

7.2020.10.28.szerda12:30III. Kerületi TVE - Szeged
6.2020.10.07.szerda14:00VLS Veszprém - Szeged

Merkantil Bank NB II 2020/21

forduló

dátum

#

csapatok

38.2021.05.16.vasárnap18:30TV: M4 SportDVSC - Szombathelyi Haladás
38.2021.05.16.vasárnap18:30TV: M4 SportGyirmót FC Győr - Békéscsaba
38.2021.05.16.vasárnap18:30TV: M4 SportVasas - ETO FC Győr
38.2021.05.16.vasárnap17:00Pécs - Soroksár
38.2021.05.16.vasárnap17:00Siófok - Szentlőrinc
38.2021.05.16.vasárnap17:00Szolnok - Csákvár
38.2021.05.16.vasárnap17:00Szeged - Kazincbarcika
38.2021.05.16.vasárnap17:00Ajka - Nyíregyháza
38.2021.05.16.vasárnap17:00Kaposvár - Dorog
38.2021.05.16.vasárnap17:00Budaörs - DEAC
37.2021.05.09.vasárnap20:00TV: M4 SportNyíregyháza - Vasas
37.2021.05.09.vasárnap17:00DEAC - Pécs
37.2021.05.09.vasárnap17:00Soroksár - Kaposvár
37.2021.05.09.vasárnap17:00Dorog - Ajka
37.2021.05.09.vasárnap17:00ETO FC Győr - Szeged
37.2021.05.09.vasárnap17:00Kazincbarcika - Gyirmót FC Győr
37.2021.05.09.vasárnap17:00Békéscsaba - Szolnok
37.2021.05.09.vasárnap17:00Csákvár - Siófok
37.2021.05.09.vasárnap17:00Szentlőrinc - DVSC
37.2021.05.09.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Budaörs
36.2021.05.02.vasárnap19:30TV: M4 Sport+Gyirmót FC Győr - ETO FC Győr
36.2021.05.02.vasárnap17:00Ajka - Soroksár
36.2021.05.02.vasárnap17:00Kaposvár - Pécs
36.2021.05.02.vasárnap17:00Budaörs - Szentlőrinc
36.2021.05.02.vasárnap17:00Siófok - Békéscsaba
36.2021.05.02.vasárnap17:00Szolnok - Kazincbarcika
36.2021.05.02.vasárnap17:00Szeged - Nyíregyháza
36.2021.05.02.vasárnap17:00Vasas - Dorog
36.2021.05.02.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - DEAC
36.2021.05.02.vasárnap14:30TV: M4 Sport+DVSC - Csákvár
35.2021.04.28.szerda18:00Nyíregyháza - Gyirmót FC Győr
35.2021.04.28.szerda18:00ETO FC Győr - Szolnok
35.2021.04.28.szerda18:00Kazincbarcika - Siófok
35.2021.04.28.szerda18:00TV: M4 SportBékéscsaba - DVSC
35.2021.04.28.szerda18:00Csákvár - Budaörs
35.2021.04.28.szerda17:00DEAC - Kaposvár
35.2021.04.28.szerda17:00Pécs - Ajka
35.2021.04.28.szerda17:00Soroksár - Vasas
35.2021.04.28.szerda17:00Dorog - Szeged
35.2021.04.28.szerda17:00Szentlőrinc - Szombathelyi Haladás
34.2021.04.25.vasárnap17:00Szeged - Soroksár
34.2021.04.25.vasárnap17:00Ajka - Kaposvár
34.2021.04.25.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Csákvár
34.2021.04.25.vasárnap17:00Budaörs - Békéscsaba
34.2021.04.25.vasárnap17:00DVSC - Kazincbarcika
34.2021.04.25.vasárnap17:00Siófok - ETO FC Győr
34.2021.04.25.vasárnap17:00Szolnok - Nyíregyháza
34.2021.04.25.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Dorog
34.2021.04.25.vasárnap17:00Szentlőrinc - DEAC
34.2021.04.23.péntek20:00TV: M4 SportVasas - Pécs
33.2021.04.18.vasárnap20:00TV: M4 Sport+ETO FC Győr - DVSC
33.2021.04.18.vasárnap17:00DEAC - Ajka
33.2021.04.18.vasárnap17:00Kaposvár - Vasas
33.2021.04.18.vasárnap17:00Pécs - Szeged
33.2021.04.18.vasárnap17:00Soroksár - Gyirmót FC Győr
33.2021.04.18.vasárnap17:00Dorog - Szolnok
33.2021.04.18.vasárnap17:00Nyíregyháza - Siófok
33.2021.04.18.vasárnap17:00Budaörs - Kazincbarcika
33.2021.04.18.vasárnap17:00Békéscsaba - Szombathelyi Haladás
33.2021.04.18.vasárnap17:00Csákvár - Szentlőrinc
32.2021.04.11.vasárnap17:00Szolnok - Soroksár
32.2021.04.11.vasárnap17:00Szeged - Kaposvár
32.2021.04.11.vasárnap17:00Vasas - Ajka
32.2021.04.11.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Kazincbarcika
32.2021.04.11.vasárnap17:00Siófok - Dorog
32.2021.04.11.vasárnap17:00Csákvár - DEAC
32.2021.04.11.vasárnap16:30Gyirmót FC Győr - Pécs
32.2021.04.11.vasárnap16:30Szentlőrinc - Békéscsaba
32.2021.04.11.vasárnap16:30Budaörs - ETO FC Győr
32.2021.04.11.vasárnap12:15TV: M4 SportDVSC - Nyíregyháza
31.2021.04.07.szerda18:15TV: M4 SportPécs - Szolnok
31.2021.04.07.szerda18:00Ajka - Szeged
31.2021.04.07.szerda18:00Kaposvár - Gyirmót FC Győr
31.2021.04.07.szerda18:00Nyíregyháza - Budaörs
31.2021.04.07.szerda18:00ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás
31.2021.04.07.szerda18:00Békéscsaba - Csákvár
31.2021.04.07.szerda16:30DEAC - Vasas
31.2021.04.07.szerda16:30Soroksár - Siófok
31.2021.04.07.szerda16:30Dorog - DVSC
31.2021.04.07.szerda16:30Kazincbarcika - Szentlőrinc
30.2021.04.04.vasárnap17:00DVSC - Soroksár
30.2021.04.04.vasárnap17:00Siófok - Pécs
30.2021.04.04.vasárnap17:00Szolnok - Kaposvár
30.2021.04.04.vasárnap17:00Csákvár - Kazincbarcika
30.2021.04.04.vasárnap17:00Békéscsaba - DEAC
30.2021.04.04.vasárnap16:30Gyirmót FC Győr - Ajka
30.2021.04.04.vasárnap16:30Szentlőrinc - ETO FC Győr
30.2021.04.04.vasárnap16:30Budaörs - Dorog
30.2021.04.04.vasárnap14:30Szombathelyi Haladás - Nyíregyháza
30.2021.04.02.péntek20:00TV: M4 SportSzeged - Vasas
29.2021.03.14.vasárnap17:00Vasas - Gyirmót FC Győr
29.2021.03.14.vasárnap17:00Ajka - Szolnok
29.2021.03.14.vasárnap17:00Kaposvár - Siófok
29.2021.03.14.vasárnap17:00ETO FC Győr - Csákvár
29.2021.03.14.vasárnap14:30DEAC - Szeged
29.2021.03.14.vasárnap14:30Soroksár - Budaörs
29.2021.03.14.vasárnap14:30Dorog - Szombathelyi Haladás
29.2021.03.14.vasárnap14:30Nyíregyháza - Szentlőrinc
29.2021.03.14.vasárnap14:30Kazincbarcika - Békéscsaba
29.2021.03.14.vasárnap12:45TV: M4 SportPécs - DVSC
24.2021.03.10.szerda14:30Szentlőrinc - Ajka
24.2021.03.10.szerda14:30Kazincbarcika - Soroksár
28.2021.03.07.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Soroksár
28.2021.03.07.vasárnap17:00Kazincbarcika - DEAC
28.2021.03.07.vasárnap14:30Budaörs - Pécs
28.2021.03.07.vasárnap14:30Siófok - Ajka
28.2021.03.07.vasárnap14:30Szolnok - Vasas
28.2021.03.07.vasárnap14:30Gyirmót FC Győr - Szeged
28.2021.03.07.vasárnap14:30Békéscsaba - ETO FC Győr
28.2021.03.07.vasárnap14:30Csákvár - Nyíregyháza
28.2021.03.07.vasárnap14:30Szentlőrinc - Dorog
28.2021.03.06.szombat14:00DVSC - Kaposvár
27.2021.03.03.szerda18:00Szeged - Szolnok
27.2021.03.03.szerda18:00Vasas - Siófok
27.2021.03.03.szerda18:00Ajka - DVSC
27.2021.03.03.szerda18:00Kaposvár - Budaörs
27.2021.03.03.szerda14:30DEAC - Gyirmót FC Győr
27.2021.03.03.szerda14:30Pécs - Szombathelyi Haladás
27.2021.03.03.szerda14:30Soroksár - Szentlőrinc
27.2021.03.03.szerda14:30Dorog - Csákvár
27.2021.03.03.szerda14:30Nyíregyháza - Békéscsaba
27.2021.03.03.szerda14:30ETO FC Győr - Kazincbarcika
26.2021.02.28.vasárnap19:30TV: M4 SportDVSC - Vasas
26.2021.02.28.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Kaposvár
26.2021.02.28.vasárnap14:00Csákvár - Soroksár
26.2021.02.28.vasárnap14:00Szentlőrinc - Pécs
26.2021.02.28.vasárnap14:00Budaörs - Ajka
26.2021.02.28.vasárnap14:00Siófok - Szeged
26.2021.02.28.vasárnap14:00Szolnok - Gyirmót FC Győr
26.2021.02.28.vasárnap14:00Békéscsaba - Dorog
26.2021.02.28.vasárnap14:00ETO FC Győr - Dorog
26.2021.02.28.vasárnap14:00Kazincbarcika - Nyíregyháza
25.2021.02.21.vasárnap19:30TV: M4 SportVasas - Budaörs
25.2021.02.21.vasárnap17:00Szeged - DVSC
25.2021.02.21.vasárnap17:00Kaposvár - Szentlőrinc
25.2021.02.21.vasárnap14:00DEAC - Szolnok
25.2021.02.21.vasárnap14:00Gyirmót FC Győr - Siófok
25.2021.02.21.vasárnap14:00Ajka - Szombathelyi Haladás
25.2021.02.21.vasárnap14:00Pécs - Csákvár
25.2021.02.21.vasárnap14:00Soroksár - Békéscsaba
25.2021.02.21.vasárnap14:00Dorog - Kazincbarcika
25.2021.02.21.vasárnap14:00Nyíregyháza - ETO FC Győr
24.2021.02.15.hétfő20:00TV: M4 SportDVSC - Gyirmót FC Győr
24.2021.02.14.vasárnap19:30TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Vasas
24.2021.02.14.vasárnap14:00Békéscsaba - Pécs
24.2021.02.14.vasárnap14:00Csákvár - Kaposvár
24.2021.02.14.vasárnap14:00Budaörs - Szeged
24.2021.02.14.vasárnap14:00Siófok - Szolnok
24.2021.02.14.vasárnap14:00ETO FC Győr - Dorog
24.2021.02.14.vasárnap14:00Nyíregyháza - DEAC
23.2021.02.07.vasárnap17:00Szeged - Szombathelyi Haladás
23.2021.02.07.vasárnap17:00Vasas - Szentlőrinc
23.2021.02.07.vasárnap17:00Kaposvár - Békéscsaba
23.2021.02.07.vasárnap14:00DEAC - Siófok
23.2021.02.07.vasárnap14:00Gyirmót FC Győr - Budaörs
23.2021.02.07.vasárnap14:00Ajka - Csákvár
23.2021.02.07.vasárnap14:00Pécs - Kazincbarcika
23.2021.02.07.vasárnap14:00Soroksár - ETO FC Győr
23.2021.02.07.vasárnap14:00Dorog - Nyíregyháza
23.2021.02.06.szombat14:00Szolnok - DVSC
22.2021.01.31.vasárnap18:30TV: M4 Sport+ETO FC Győr - Pécs
22.2021.01.31.vasárnap17:00Kazincbarcika - Kaposvár
22.2021.01.31.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Gyirmót FC Győr
22.2021.01.31.vasárnap17:00DVSC - Siófok
22.2021.01.31.vasárnap13:00Nyíregyháza - Soroksár
22.2021.01.31.vasárnap13:00Békéscsaba - Ajka
22.2021.01.31.vasárnap13:00Csákvár - Vasas
22.2021.01.31.vasárnap13:00Szentlőrinc - Szeged
22.2021.01.31.vasárnap13:00Budaörs - Szolnok
22.2021.01.31.vasárnap13:00Dorog - DEAC
21.2020.12.14.hétfő20:00TV: M4 SportPécs - Nyíregyháza
21.2020.12.13.vasárnap19:45TV: M4 SportVasas - Békéscsaba
21.2020.12.13.vasárnap17:00Szeged - Csákvár
21.2020.12.13.vasárnap17:00Kazincbarcika - Ajka
21.2020.12.13.vasárnap13:00Siófok - Budaörs
21.2020.12.13.vasárnap13:00Szolnok - Szombathelyi Haladás
21.2020.12.13.vasárnap13:00Soroksár - Dorog
21.2020.12.13.vasárnap13:00Gyirmót FC Győr - Szentlőrinc
21.2020.12.13.vasárnap13:00Kaposvár - ETO FC Győr
21.2020.12.13.vasárnap13:00DVSC - DEAC
20.2020.12.07.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - Siófok
20.2020.12.06.vasárnap19:30TV: M4 Sport+Budaörs - DVSC
20.2020.12.06.vasárnap17:00Nyíregyháza - Kaposvár
20.2020.12.06.vasárnap17:00Kazincbarcika - Vasas
20.2020.12.06.vasárnap13:00DEAC - Soroksár
20.2020.12.06.vasárnap13:00Dorog - Pécs
20.2020.12.06.vasárnap13:00ETO FC Győr - Ajka
20.2020.12.06.vasárnap13:00Békéscsaba - Szeged
20.2020.12.06.vasárnap13:00Szentlőrinc - Szolnok
20.2020.12.06.vasárnap13:00Csákvár - Gyirmót FC Győr
19.2020.11.29.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - DVSC
19.2020.11.29.vasárnap17:00Csákvár - Szolnok
19.2020.11.29.vasárnap17:00Kazincbarcika - Szeged
19.2020.11.29.vasárnap17:00Nyíregyháza - Ajka
19.2020.11.29.vasárnap13:00Soroksár - Pécs
19.2020.11.29.vasárnap13:00Szentlőrinc - Siófok
19.2020.11.29.vasárnap13:00Békéscsaba - Gyirmót FC Győr
19.2020.11.29.vasárnap13:00ETO FC Győr - Vasas
19.2020.11.29.vasárnap13:00Dorog - Kaposvár
19.2020.11.29.vasárnap13:00DEAC - Budaörs
18.2020.11.25.szerda18:00Pécs - DEAC
18.2020.11.25.szerda18:00Kaposvár - Soroksár
18.2020.11.25.szerda18:00Ajka - Dorog
18.2020.11.25.szerda18:00Vasas - Nyíregyháza
18.2020.11.25.szerda18:00Szeged - ETO FC Győr
18.2020.11.25.szerda18:00Gyirmót FC Győr - Kazincbarcika
18.2020.11.25.szerda18:00DVSC - Szentlőrinc
18.2020.11.25.szerda13:00Szolnok - Békéscsaba
18.2020.11.25.szerda13:00Siófok - Csákvár
18.2020.11.25.szerda13:00Budaörs - Szombathelyi Haladás
17.2020.11.22.vasárnap19:45TV: M4 SportETO FC Győr - Gyirmót FC Győr
17.2020.11.22.vasárnap17:00Pécs - Kaposvár
17.2020.11.22.vasárnap17:00Csákvár - DVSC
17.2020.11.22.vasárnap17:00Kazincbarcika - Szolnok
17.2020.11.22.vasárnap17:00Nyíregyháza - Szeged
17.2020.11.22.vasárnap13:00Soroksár - Ajka
17.2020.11.22.vasárnap13:00Szentlőrinc - Budaörs
17.2020.11.22.vasárnap13:00Békéscsaba - Siófok
17.2020.11.22.vasárnap13:00Dorog - Vasas
17.2020.11.22.vasárnap13:00DEAC - Szombathelyi Haladás
13.2020.11.13.péntek17:00ETO FC Győr - Budaörs
16.2020.11.08.vasárnap19:45TV: M4 SportGyirmót FC Győr - Nyíregyháza
16.2020.11.08.vasárnap17:00Kaposvár - DEAC
16.2020.11.08.vasárnap17:00Ajka - Pécs
16.2020.11.08.vasárnap17:00Vasas - Soroksár
16.2020.11.08.vasárnap17:00Szeged - Dorog
16.2020.11.08.vasárnap17:00DVSC - Békéscsaba
16.2020.11.08.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Szentlőrinc
16.2020.11.08.vasárnap13:30Szolnok - ETO FC Győr
16.2020.11.08.vasárnap13:30Siófok - Kazincbarcika
16.2020.11.08.vasárnap13:30Budaörs - Csákvár
15.2020.11.04.szerda18:00Pécs - Vasas
15.2020.11.04.szerda18:00Kaposvár - Ajka
15.2020.11.04.szerda18:00Csákvár - Szombathelyi Haladás
15.2020.11.04.szerda18:00Békéscsaba - Budaörs
15.2020.11.04.szerda18:00Kazincbarcika - DVSC
15.2020.11.04.szerda18:00ETO FC Győr - Siófok
15.2020.11.04.szerda18:00Nyíregyháza - Szolnok
15.2020.11.04.szerda13:30Soroksár - Szeged
15.2020.11.04.szerda13:30Dorog - Gyirmót FC Győr
15.2020.11.04.szerda13:30DEAC - Szentlőrinc
14.2020.11.01.vasárnap19:00TV: M4 Sport+ DVSC - ETO FC Győr
14.2020.11.01.vasárnap17:00Ajka - DEAC
14.2020.11.01.vasárnap17:00Vasas - Kaposvár
14.2020.11.01.vasárnap17:00Szeged - Pécs
14.2020.11.01.vasárnap17:00Szolnok - Dorog
14.2020.11.01.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Békéscsaba
14.2020.11.01.vasárnap13:30Siófok - Nyíregyháza
14.2020.11.01.vasárnap13:30Budaörs - Kazincbarcika
14.2020.11.01.vasárnap13:30Szentlőrinc - Csákvár
14.2020.11.01.vasárnap13:30Gyirmót FC Győr - Soroksár
13.2020.10.25.vasárnap19:30TV: M4 Sport+Nyíregyháza - DVSC
13.2020.10.25.vasárnap17:00Pécs - Gyirmót FC Győr
13.2020.10.25.vasárnap17:00Kaposvár - Szeged
13.2020.10.25.vasárnap17:00Ajka - Vasas
13.2020.10.25.vasárnap17:00Békéscsaba - Szentlőrinc
13.2020.10.25.vasárnap17:00Kazincbarcika - Szombathelyi Haladás
13.2020.10.25.vasárnap13:30Soroksár - Szolnok
13.2020.10.25.vasárnap13:30Dorog - Siófok
13.2020.10.25.vasárnap13:30DEAC - Csákvár
9.2020.10.21.szerda17:00Szeged - Gyirmót FC Győr
12.2020.10.19.hétfő20:00TV: M4 SportSzombathelyi Haladás - ETO FC Győr
12.2020.10.18.vasárnap20:00DVSC - Dorog
12.2020.10.18.vasárnap17:00Vasas - DEAC
12.2020.10.18.vasárnap17:00Szeged - Ajka
12.2020.10.18.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Kaposvár
12.2020.10.18.vasárnap17:00Szolnok - Pécs
12.2020.10.18.vasárnap17:00Csákvár - Békéscsaba
12.2020.10.18.vasárnap14:30Siófok - Soroksár
12.2020.10.18.vasárnap14:30Budaörs - Nyíregyháza
12.2020.10.18.vasárnap14:30Szentlőrinc - Kazincbarcika
8.2020.10.09.péntek17:00Csákvár - Dorog
11.2020.10.04.vasárnap17:00Pécs - Siófok
11.2020.10.04.vasárnap17:00Kaposvár - Szolnok
11.2020.10.04.vasárnap17:00Ajka - Gyirmót FC Győr
11.2020.10.04.vasárnap17:00Vasas - Szeged
11.2020.10.04.vasárnap17:00Kazincbarcika - Csákvár
11.2020.10.04.vasárnap17:00ETO FC Győr - Szentlőrinc
11.2020.10.04.vasárnap17:00Nyíregyháza - Szombathelyi Haladás
11.2020.10.04.vasárnap15:00Soroksár - DVSC
11.2020.10.04.vasárnap15:00Dorog - Budaörs
11.2020.10.04.vasárnap15:00DEAC - Békéscsaba
10.2020.09.28.hétfő20:00TV: M4 SportDVSC - Pécs
10.2020.09.27.vasárnap17:00Szeged - DEAC
10.2020.09.27.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - Vasas
10.2020.09.27.vasárnap17:00Szolnok - Ajka
10.2020.09.27.vasárnap17:00Siófok - Kaposvár
10.2020.09.27.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Dorog
10.2020.09.27.vasárnap17:00Csákvár - ETO FC Győr
10.2020.09.27.vasárnap17:00Békéscsaba - Kazincbarcika
10.2020.09.27.vasárnap16:00Budaörs - Soroksár
10.2020.09.27.vasárnap16:00Szentlőrinc - Nyíregyháza
9.2020.09.16.szerda19:00Pécs - Budaörs
9.2020.09.16.szerda19:00Ajka - Siófok
9.2020.09.16.szerda19:00Vasas - Szolnok
9.2020.09.16.szerda19:00ETO FC Győr - Békéscsaba
9.2020.09.16.szerda19:00Nyíregyháza - Csákvár
9.2020.09.16.szerda16:30Kaposvár - DVSC
9.2020.09.16.szerda16:00Soroksár - Szombathelyi Haladás
9.2020.09.16.szerda16:00Dorog - Szentlőrinc
9.2020.09.16.szerda16:00DEAC - Kazincbarcika
8.2020.09.13.vasárnap17:00Gyirmót FC Győr - DEAC
8.2020.09.13.vasárnap17:00Szolnok - Szeged
8.2020.09.13.vasárnap17:00Siófok - Vasas
8.2020.09.13.vasárnap17:00DVSC - Ajka
8.2020.09.13.vasárnap17:00Szombathelyi Haladás - Pécs
8.2020.09.13.vasárnap17:00Békéscsaba - Nyíregyháza
8.2020.09.13.vasárnap17:00Kazincbarcika - ETO FC Győr
8.2020.09.13.vasárnap16:30Budaörs - Kaposvár
8.2020.09.13.vasárnap16:30Szentlőrinc - Soroksár
7.2020.08.30.vasárnap19:00Pécs - Szentlőrinc
7.2020.08.30.vasárnap19:00Kaposvár - Szombathelyi Haladás
7.2020.08.30.vasárnap19:00Ajka - Budaörs
7.2020.08.30.vasárnap19:00Szeged - Siófok
7.2020.08.30.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Szolnok
7.2020.08.30.vasárnap19:00Nyíregyháza - Kazincbarcika
7.2020.08.30.vasárnap17:30Soroksár - Csákvár
7.2020.08.30.vasárnap17:30Dorog - Békéscsaba
7.2020.08.30.vasárnap17:30DEAC - ETO FC Győr
7.2020.08.29.szombat16:15TV: M4 SportVasas - DVSC
6.2020.08.26.szerda19:00Szolnok - DEAC
6.2020.08.26.szerda19:00Siófok - Gyirmót FC Győr
6.2020.08.26.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Ajka
6.2020.08.26.szerda19:00Csákvár - Pécs
6.2020.08.26.szerda19:00Békéscsaba - Soroksár
6.2020.08.26.szerda19:00Kazincbarcika - Dorog
6.2020.08.26.szerda19:00ETO FC Győr - Nyíregyháza
6.2020.08.26.szerda18:00TV: M4 SportDVSC - Szeged
6.2020.08.26.szerda17:30Budaörs - Vasas
6.2020.08.26.szerda17:30Szentlőrinc - Kaposvár
5.2020.08.23.vasárnap19:00Pécs - Békéscsaba
5.2020.08.23.vasárnap19:00Kaposvár - Csákvár
5.2020.08.23.vasárnap19:00Ajka - Szentlőrinc
5.2020.08.23.vasárnap19:00Szeged - Budaörs
5.2020.08.23.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - DVSC
5.2020.08.23.vasárnap19:00Szolnok - Siófok
5.2020.08.23.vasárnap17:30Soroksár - Kazincbarcika
5.2020.08.23.vasárnap17:30Dorog - ETO FC Győr
5.2020.08.23.vasárnap17:30DEAC - Nyíregyháza
5.2020.08.23.vasárnap15:00TV: M4 SportVasas - Szombathelyi Haladás
4.2020.08.16.vasárnap19:00Siófok - DEAC
4.2020.08.16.vasárnap19:00Szombathelyi Haladás - Szeged
4.2020.08.16.vasárnap19:00Csákvár - Ajka
4.2020.08.16.vasárnap19:00Békéscsaba - Kaposvár
4.2020.08.16.vasárnap19:00Kazincbarcika - Pécs
4.2020.08.16.vasárnap19:00ETO FC Győr - Soroksár
4.2020.08.16.vasárnap19:00Nyíregyháza - Dorog
4.2020.08.16.vasárnap17:30DVSC - Szolnok
4.2020.08.16.vasárnap17:30Budaörs - Gyirmót FC Győr
4.2020.08.16.vasárnap17:30Szentlőrinc - Vasas
3.2020.08.09.vasárnap19:00Kaposvár - Kazincbarcika
3.2020.08.09.vasárnap19:00Ajka - Békéscsaba
3.2020.08.09.vasárnap19:00Vasas - Csákvár
3.2020.08.09.vasárnap19:00Szeged - Szentlőrinc
3.2020.08.09.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Haladás
3.2020.08.09.vasárnap19:00Szolnok - Budaörs
3.2020.08.09.vasárnap17:45TV: M4 SportSiófok - DVSC
3.2020.08.09.vasárnap17:30Soroksár - Nyíregyháza
3.2020.08.09.vasárnap17:30DEAC - Dorog
3.2020.08.08.szombat18:15TV: M4 SportPécs - ETO FC Győr
2.2020.08.05.szerda19:00Szombathelyi Haladás - Szolnok
2.2020.08.05.szerda19:00Csákvár - Szeged
2.2020.08.05.szerda19:00Ajka - Kazincbarcika
2.2020.08.05.szerda19:00ETO FC Győr - Kaposvár
2.2020.08.05.szerda19:00Nyíregyháza - Pécs
2.2020.08.05.szerda17:30Budaörs - Siófok
2.2020.08.05.szerda17:30Szentlőrinc - Gyirmót FC Győr
2.2020.08.05.szerda17:30Dorog - Soroksár
2.2020.08.05.szerda17:00TV: M4 SportDEAC - DVSC
2.2020.08.05.szerda14:45TV: M4 SportBékéscsaba - Vasas
1.2020.08.02.vasárnap20:00TV: M4 SportVasas - Kazincbarcika
1.2020.08.02.vasárnap19:00Pécs - Dorog
1.2020.08.02.vasárnap19:00Ajka - ETO FC Győr
1.2020.08.02.vasárnap19:00Szeged - Békéscsaba
1.2020.08.02.vasárnap19:00Gyirmót FC Győr - Csákvár
1.2020.08.02.vasárnap19:00Szolnok - Szentlőrinc
1.2020.08.02.vasárnap19:00Siófok - Szombathelyi Haladás
1.2020.08.02.vasárnap17:45TV: M4 SportDVSC - Budaörs
1.2020.08.02.vasárnap17:30Soroksár - DEAC
1.2020.08.01.szombat20:00TV: M4 SportKaposvár - Nyíregyháza
Összes oldal: 11db, aktuális: 2.
Legelső | 1 | 2 | 3 | 4 | Következő | Utolsó