| # | csapat | pont |
|---|---|---|
| 01. | Vasas FC | 64 |
| 02. | Budapest Honvéd FC | 59 |
| 03. | Kecskeméti TE | 51 |
| 04. | HR-Rent Kozármisleny | 48 |
| 05. | Mezőkövesd Zsóry FC | 46 |
| 06. | Aqvital FC Csákvár | 46 |
| 07. | BVSC-Zugló | 41 |
| 08. | Videoton FC Fehérvár | 39 |
| 09. | Szeged | 36 |
| 10. | Tiszakécskei LC | 35 |
| 11. | Karcagi SC | 35 |
| 12. | FC Ajka | 33 |
| 13. | Soroksár SC | 33 |
| 14. | Szentlőrinc | 33 |
| 15. | Budafoki MTE | 29 |
| 16. | Békéscsaba 1912 Előre | 28 |
Mit szeretnének drukkereink a Szeged-CsGA 17. bajnoki idényében (2026 nyarától)?!
email:
szeged1899@freemail.hu vagy gyvitos@freemail.hu
telefon:Vitos György, Főszerkesztő: +36/70-264-1595
figyelmeztetés:copyright 2012. Vitos György, szeged2011.eu; majd szeged1899.hu. Az itt található írott, képi anyagok csak a forrás megjelölésével, internetes felhasználás esetén élő hivatkozás elhelyezésével használhatóak fel!
INDUL A BUSZ NEKTEK is... és nemcsak Kisvárdára....
2025.05.09.
Tisztelt klubtulajos Kiss-Rigó László Püspök úr !
S kevésbé tisztelt "Kapics-Família",
akik a szegedi futballban élősködtök
immár másfél évtized óta...
Olvassátok el mindannyian az NB 1-be
ismét visszajutott Kisvárda mindenesének,
Révész Attilának az emocionális plusz szakmai hitvallását,
mert Ti ilyenre képtelenek vagytok:
Ergo: "INDUL A BUSZ" NEKTEK és...nemcsak Kisvárdára. Itt a pont...és Ámen...




Forrás: Forrás: origo.hu
Készült: 2025.05.09.


